Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Alfa vagy Bmw-t érdemes?

Alfa vagy Bmw-t érdemes?

Figyelt kérdés

Venni szeretnék egy autót lehetőleg Alfa Romeo 147 16v-n gondolkodtam vagy Bmw 318i-n de mindkettőről csak rosszat hallok. Népiteleten is néztem de ott is ugyan ez a helyzet vannak rossz vélemények és jók is.Első autóm lenne.

Vélemény tapssztalat? 700-800 ezerig néztem.



2017. okt. 26. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Más autón nem gondolkoztál?

Mert ennyiből egy lepusztult, szétgyepált bmw kapsz.

Az alfa kétesélyes, van aki szív vele mint a torkos borz a meghibásodások miatt, valakinek nagyon beválik.


1.6-os ford focos vagy tolyota corolla, yaris-on nem gondolkoztál? Mert ezek nagyon jó stapabíró autók.

2017. okt. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Strapabírók, persze, csak nem lehet velük falun menőzni.
2017. okt. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam már Nissan Almeran is. Igazából nekem nem az a cél hogymenőzzek vele, nekem az a célom vele hogy ne legyen vele sok gond. Ford Focust nem szeretnek mert már van olyan a családban.
2017. okt. 28. 19:19
 4/7 anonim ***** válasza:

"nekem az a célom vele hogy ne legyen vele sok gond."

És ehhez pont BMW-t és Alfát néztél ki...?


"Ford Focust nem szeretnek mert már van olyan a családban."

Nem tiltja a törvény, hogy kettő legyen.

2017. okt. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Csak megkérdeztem hogy milyen vélemények vannak róla.

Ha autót veszek azért szeretném a saját nézópontom szerint eldönteni hogy nekem mi jó és mi nem

2017. okt. 28. 20:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Értem én, nem is akarlak rábeszélni semmire (direkt nem javasoltam semmit), csak komoly ellentétet vélek felfedezni a hozzászólásaid között, ezt tettem szóvá.
2017. okt. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem nem jo helyre jöttél kérdezni! Mindenki kritizál! Viszont ha bele gondolsz hogy a BMW hátsó kerekes, télen nem használod az is biztos! Arra hallgatsz akire szeretnél, de vegyél Alfát. Attol függ milyet veszel! Ha 159 akkor abbol nehéz kifogni a jót! 156 az jó autó nekem is olyan van! Brera-t ne mert nem annyira szép, nem akarok a pénztárcádba nyúlni, de ha elég pénzed van rá, akkor GT vagy 147 fl(facelift) vagy 156(facelift)! 😊
2019. ápr. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!