Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok Győri "külön foglalko...

Tudnátok Győri "külön foglalkozásokat " ajánlani?

Figyelt kérdés

Szeretnék elkezdeni vmi külön hobbit vagy sportot de az én esetemben sajnos ez nem könnyű . Súlyos gerincferdülésem miatt nem sportolhatok akármit . Én vmi modern táncra gondoltam mert az viszonylag szimmetrikus ( és a gerinc problémám előtt hét évig balettoztam ) . De nem ismerem nagyon Győrt mivel most költöztem ide és nem ismerem a várost . Bár a tánc sem biztos meg nekem ahhoz orvosi engedélyt kell majd kérnem . Viszont hogy ezt a macerat elkerüljem ezért inkább nem sportot akarok űzni hanem valami mast.

És ebben szeretném a segitsegeteket kérni . Milyen lehetőségek vannak itt ?? Nagyon szeretek rajzolni és gondolkodtam azon hogy beiratkozzon zene iskolába (már ha van itt de gondolom van ) és meg tanulnék de attól félek hogy már késő . (17/L)

Tudnatok segíteni ebben ??? Előre is köszönöm a válaszokat .



2017. okt. 27. 11:42
 1/1 Besenyő Pista Bá válasza:
Én tudok ajánlani *kacsintásssssss*
2017. okt. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!