Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az 5 éves cigivel mit tegyek?...

Az 5 éves cigivel mit tegyek? Használható még?

Figyelt kérdés

Én nem cigizek. Egy boltos ismerős annak idején tartozott nekem egy összeggel, pénz helyett adott néhány csomag 10 darabos cigit, ezzel letudta a tartozását. Nem nagyon örültem, de nem tudtam mit tenni, a pasi tönkrement, készpénze nem volt.


Eltettem egy szekrénybe, hogy Karácsonykor elajándékozzam ismerősöknek, de végül teljesen elfelejtettem, hogy ott van...

Most előkerült, de nem tudom, használható-e még?


Egyáltalán van szavatossági ideje? A kis dobozok elején és oldalán nem találom a szavatosságot, a 10-es csomagokat pedig nem akarom kibontani,hogy a dobozok hátulját megnézzem.



2017. okt. 28. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem jó az már semmire. Kiszárad és elveszti az ízét. Ha bárki rágyújtana, csak az égő papírt érezné.
2017. okt. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor érdemes még kb. 20 évig a szekrényben őrizni, és ezután darabonként, jó áron "antik" cigiként eladni a gyűjtőknek? :-))
2017. okt. 28. 21:05
 3/6 anonim ***** válasza:
5 éves még bőven jó. Ha 20 lenne, már előfordulhatna minőségromlás, de még ott sem biztos. Tárolásfüggő is a dolog.
2017. nov. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én azt mondom bontsd fel az egyiket és szívj el egy szálat és mond meg te hogy milyen izű!
2017. nov. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azzal kezdtem a kérdésemet, hogy nem cigizek.


Miért szívjak el egy szálat?? Fúúúj!!!

2017. nov. 26. 23:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor add oda egy cigiző ismerősödnek hogy mondja meg milyen íze van. Ő úgyis ért hozzá.
2017. dec. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!