Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a teendő az alábbi eBay-es...

Mi a teendő az alábbi eBay-es rendelés esetén?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy szeretnék rendelni eBay-ről, és az eladó, akitől venni szeretnék, Magyarországon van, és 2100 Ft-ot ír a szállításra, míg maga a termék 1300 Ft. Kérdésem: mivel ez belföldi szállítás lenne, akkor is 2100 Ft lenne a szállítási költség? Meg egyáltalán hogy működik a belföldi szállítás eBay-en?

2017. okt. 28. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
A belföldi szállítás úgy működik, ahogy az eladó akarja. Nincs eBay-futár vagy ilyesmi, postán vagy futárszolgálattal fogja küldeni - ahogy megbeszélitek. Ez a lényeg: meg kell beszélni. Nem velünk, hanem lehetőleg az eladóval...
2017. okt. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nem tudok ráírni sehogyan sem!
2017. okt. 28. 21:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Olyan nincs.
2017. okt. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Van egy olyan, hogy "contact the seller". Rámentem, de csak ilyen sablonkérdéseket adott ki, amik között nem találtam az én problémámat. Olyat pedig sehol sem találok, hogy üzenetküldés.
2017. okt. 28. 22:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Contact seller > Select a topic > Other > Contact the seller
2017. okt. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ezt adta ki...


We're sorry we couldn't find an answer for you. Unfortunately, this seller is not able to respond to your question. We suggest reviewing the item again to see if your answer is in the seller's listing.

2017. okt. 28. 22:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Belinkeled (akár privátban)?
2017. okt. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!