Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 12 évesen smink? .

12 évesen smink? .

Figyelt kérdés
Miért van az hogy az osztálytársaim sminkelik magukat? De nem is kicsit.. minden van rajtuk szinte . Szemöldökük kivan szedve meg van rajzolva van rajtuk alapozó meg pirosító meg a szájukon rúzs meg van fülpiercing (bocsi biztos elírtam nem tudom hogy írják.) És ez miért jó?.. Én nem sminkelem magam én még jó pár évig nem is szeretném főleg nem ennyire. Én 13 éves vagyok. Koromhoz képest magas és vékony. Úgy szint a koromhoz képest korán érő vagyok... És engem folyton szidnak , csesztetnek hogy :,,Hogy nézel ki?!" ,,miért nem sminkeled magad? olyan vagy mint egy zombi.." ,,Mi van te undormány...".. És elegem van... Miért jó hogy sminkelik magukat? És az miért baj ha én nem?

2017. okt. 29. 15:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Ui.: Bocsánat a sok helyesírási hibáért!
2017. okt. 29. 15:50
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez most a divat, és kimaradni a divatból azt jelenti - vagy legalább azt hiszik - hogy ők lemaradnak valamiről. A mostani fiatalak minél több dolgot minél hamarabb akarnak megélni, mintha attól félnének hogy szégyen lenne mondjuk 13 éves helyett 15-16 évesen szexelni, vagy eljárni bulizni, berúgni, cigizni, stb... Aztán mire 18 éves lehetne hogy bemehessen egy szórakozóhelyre legálisan, már rég kiégett belőle.


Hogy miért erőltetik 12 évesen a sminkelést? Mert a tinimagazinok is ezt mutatják be példának, az interneten ezt látják hogy ha valaki fiatalon híres és úgy néz ki mint egy mini felnőtt akkor ő is olyan lehet, mert a "zenecsatornának" hívott tinicsatornákon a valóságshow-k is ezt az üzenetet közvetítik. És ha ez a példa, akkor ez a divat is. Aki pedig nem követi azt ki lehet csúfolni érte.


Amúgy jól teszed, nem azért kell valamit csinálni mert mások azt mondják, hanem mert te szükségét érzed magadtól is. Ezt viszont nem lehet megmagyarázni annak akit behülyített a divat. Aki túl fiatal korától kezdve állandóan ki van festve annak pár év alatt tönkremegy a bőre, és utána már muszájból kell sminkelnie hogy elrejtse ezeket a hibákat.

2017. okt. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne törődj velük, ők mind kis beképzelt r.b.nacok.


Te teljesen normális lány vagy! És egyáltalán nem baj ha nem sminkeled magad!

2017. okt. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én arra lennék kiváncsi hogy a szüleik ezt miért engedik?
2017. okt. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
12 éves-gondolom 6.-os lehet. Ha "csúnya" az arca, azaz bőrhibás, akkor sem jó döntés 12 évesen sminkelni iskolába... Szerintem ne vedd magadra azt amit mondanak, sokkal szebb, jobb a természetesség. Csak miattuk ne kezdj el sminkelni, felesleges. Bőven elég elkezdeni -alkalmakra- 15-16 éves korba.
2017. nov. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!