Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék venni egy telefont,...

Szeretnék venni egy telefont, e a szüleim nem engedik, mert szerintük felesleges. Hogy vegyem rá őket hogy megvehessem?

Figyelt kérdés

Van a telefonom, ami egy Huawei Y6 Pro modell.

Akksi hibás gyárilag, mert azt csinálja hogy van 20%-on és egyszercsak 10% lesz belőle, ha nem csinálja ezt akkor 10% után azt írja hogy a telefon kikapcsol alacsony akkumlátorfeszültség miatt miközben már 2%-ra merült 1 perc alatt 10%-ról.

Jack csatlakozó elvétve működik, van hogy igen, van hogy nem mindig.

Fém kerete van a telefonnak és van benne valahogy egy olyan ütődés ami megdeformálta az egyik szélén.

A kijelző teljesen szét van törve(mellékelek majd képet),már félek a zsebembe tartani mikor ülök, mert félek hogy jobban továbbreped.

Ezen felül az android szoftverhibás gyárilag.

Nem támogatják ezt a készüléket semmilyen frissítéssel, kiegészítővel.

Nem kapható rá tok, kijelző védő fólia és olyan idegesítő hogy nem tudom védeni a telefonom semmilyen formában.

Le szeretném cserélni egy másikra.

Meg is van rá a pénzem csak nem adják ide szüleim.

Hogyan vegyem rá őket?


2017. okt. 29. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Enélkül nem nagyon tudok mondani semmit 😊.

2017. okt. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet azért nem akarják, hogy újat vegyél, mert erre sem tudtál vigyázni. Ha törött, hibás, akkor persze indokolt lenne kicserélni, de a szüleid valószínűleg nem tartják a telefont számodra annyira szükségesnek. Várnod kell 1-2 évet, amíg nagyobb leszel. Vagy mondhatod a szüleidnek, hogy hátrányban vagy a barátaidhoz, osztálytársaidhoz képest a rossz telefon miatt. Hátha megenyhülnek.
2017. okt. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

15 éves vagyok.

Hát igazából, nekem a telefon egy létszügséges mert távkapcsolatban vagyok, éd emiatt romlik a viszonyom a barátnőmmel, szüleinet nem érdekli.

2017. okt. 30. 11:27
 4/4 anonim ***** válasza:
$1-es vagyok, szerintem ennyi idősen már magadnál kellene tartanod a pénzed, és megveheted a telót magadnak.
2017. okt. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!