Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gépre Gta V Vagy PUB G nemtudo...

Gépre Gta V Vagy PUB G nemtudok választani?

Figyelt kérdés
Sziasztok, azt szeretném tőletek kérdezni hogy szerintetek melyiket válasszam, igazából mindkettőt választanám csak nincs rá annyi pénzem, most a gta v gépre haloweeni akcióval 30 euróba kerül, és a pubg-is annyiba,szerintetek melyiket válasszam? a gta v lesz még valamikor ilyen akciós? és a pub-nek a közeljövően felfog menni szerintetek az ára? Hülye válaszoakt légyszives ne irjatok, köszi 15/f

2017. okt. 30. 01:34
 1/5 gnoomage ***** válasza:
Attól függ milyen géped van. A PUBG eléggé megszívatja a drágább gépeket is, míg a GTA már egy olcsóbb-közép kategóriáson is remekül elfut. Amúgy multival együtt szerintem GTA.
2017. okt. 30. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gta v barmikor lehet meg ilyen akcios. Vagy meg olcsobb is.


Pubg-t most nem ajanlom. Meg mindig nagyon optimalizalatlan es tele van csalokkal. Jovore pedig fel tucat uj battle royal game jelenik meg.

Inkabb varnek vele.

2017. nov. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat! :)
2017. nov. 3. 21:58
 4/5 anonim válasza:
Szerintem gta rettenetesen jó játék. És nem borít ki
2017. nov. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem várd meg a téli akciót, mert akkor a gta 5 is biztos jóval olcsóbb lesz (a pubg nem biztos), illetve 12-én jelenik meg hivatalosan a pubg, de már dec 2-án jön egy nagyobb frissítés. Teszt szerveren próbáltuk és sokkal jobban fut, mint most. Szóval mindkettőre érdemes várni.


Ui.: Ha a pubg nem 12-én jelenik, akkor bocsi, viszont decemberre van kiírva. (a 12-e azt híroldalakon olvastam)

2017. nov. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!