Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ötemeletes sorpanelban az...

Ötemeletes sorpanelban az első emeleten a lépcsővel pont szembeni, tehát a középső, az hányas ajtó?

Figyelt kérdés
2-nek kell a logikám szerint lennie, de fogalmam sincs, sajnos nem jegyeztem meg. Csengő miatt kellene. És nem, név alapján nem tudom, mert az illetőt tudom hogy hívják, de ő albérlő, szóval nem az ő neve van kinn, tudom, mert végignéztem a táblát, nincs rajta a neve, akkor ugrott be, hogy nyilván a főbérlő, tehát a tulaj neve van kiírva, de az ő neve nem tudom mi!! Sajnos így jártam... Többször voltam már, de mindig kijött az ismerősöm elém, a számra pedig nem is.gondoltam, hogy nem ártana észben tartani.

2017. okt. 30. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:
2
2017. okt. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%

A tízemeletesben 0-val kezdődik a számozás, tehát a középső az 1-es. Az ötemeleteseknél nem tudom. De igazából teljesen mindegy, mert ha odamész, akkor a csengőn sorban vannak a nevek, tehát a listában a másodikhoz csöngetsz be és annyi!

Amúgy meg mindegy, hogy ha rossz helyre csöngetsz, akkor elnézést kész és próbálkozol másikkal. Állandó program, hogy hozzánk is vadidegenek állandóan becsöngetnek és olyan embert keresnek, aki nem lakik itt...

2017. okt. 31. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a 2. válaszoló melyik bolygón él, de sehol nem kezdődik nullával a lakások számozása. Szóval nincs olyan lakcím, hogy pl Petőfi út 3, 1. emelet nulla.
2017. okt. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is 2-re gondoltam józan paraszti alapján, de mivel nem lakom 16 éve panelban, kissé tanácstalan voltam. Kissé ideges voltam a kapuban állva, ahogy a táblát nézegetve továbbra is ismeretlen nevek listáját olvasgattam, majd felfedeztem egy kinti villanykapcsolót, és elég izgatott lettem, mert a kisablakon pont ráláttam az ajtóra, de csalódásomra nem csak én voltam figyelmetlen, de nem is volt rajta szám. Szóval csak mély levegő, és megnyomtam a 2-es számot, majd többedik csengésre, amit kintről is jól hallottam, pont a megfelelő ember hangja szólalt meg a kaputelefonban, azé, akit kerestem, szóval szerencsére nem kellett egy morcos szomszédot győzködnöm arról, hogy engedjen be. Egyszóval köszi a segítséget :)
2017. nov. 5. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!