Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Másfél éve koslat utánam a...

Másfél éve koslat utánam a biztonsági őr a C&A-ban. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Tavaly egyszer a C&A-ban nézelődtem, mikor észrevettem, hogy a biztonsági őr állandóan követ, ha megálltam, ő is megállt tőlem pár méterre, és onnan lesett. Először mondom biztos azt hiszi, hogy lopni akarok, és azért csinálja ezt, habár semmi okot nem adtam rá, hogy azt gondolja...

Azóta pár alkalommal jártam arra, de mindig ugyanezt játszotta el. Amikor bemegyek, általában a pénztárnál áll, de mikor meglát, rögtön utánam ered... Egyszer mikor kijöttem az üzletből, akkor még az ablakra is teljesen rá volt tapadva és lesett utánam... Komolyan mondom baromira ijesztő... Nem is mertem egy ideig arra menni...

Ma bemerészkedtem, mivel nem voltam ott már több hónapja, mondom biztos nem is emlékszik már rám. Hát sajnos de... Amint megismert, elkezdett követni. Bementem a próbafülkébe, amikor elhúztam a függönyt, még akkor is láttam, hogy néz... Mikor kijöttem, átmentem az üzlet túloldalára, ő természetesen egyből utánam. Mikor megálltam, megállt mellettem. Ma ekkor ránéztem és megkérdeztem tőle: van valami probléma? Ő csak lesett maga elé mozdulatlanul és nem szólt semmit. Próbáltam szóra bírni, mondtam neki, hogy nem normális amit csinál, de ő csak lesett maga elé...

Ma már végképp arra jutottam, hogy nem megyek oda többet, szabályosan rettegek tőle... A mai eset óta semmi életkedvem. Nem hagy nyugodni a dolog. Nem mehetek el szétnézni egy boltba? Nem értem miért csinálja ezt velem, semmi okot nem adtam rá...



2017. okt. 31. 15:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztos tetszel neki.
2017. okt. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Meló után megvárni, pitbull kutyákkal, gorillákkal, meg pancser kis köcsögökkel.
2017. okt. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb hívd oda a főnököt, s mond el ezt. S kedvesen, de mégis nyomatákosan tudasd vele, hogy ezzel vevőket veszít, csökken a bevétele, az üzlet hitele romlik.

Esetleg a vásárlók könyvébe is írd be ezeket. Kötelesek kivizsgálni, bár az néha csak tessék-lássék. De azért mégis nyoma marad.

2017. okt. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti elkezdeném heccelni, direkt látványosan belenyúlnék a táskámba, bújócskáznék vele a sorok között, aztán pofánröhögném :D mókázz vele egy kicsit :D
2017. okt. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#1 Ha így is van, attól van joga zaklatni? Mert ez már kb. annak minősül.

#4 Tavaly mikor ez elkezdődött, eleinte mondogattam magamnak, hogy biztos csak hallucinálok, hogy követ, ezért próbaképpen játszottam vele egyet. Van az üzlet közepén egy nagy elválasztó fal, azt kerültem meg vagy négyszer, ő pedig mind a négyszer jött utánam rögtön. Nevettem egyet, de inkább kínomban.

2017. okt. 31. 16:29
 6/16 A kérdező kommentje:
#3 Jaja, a vásárlók könyve is jó ötlet. Az a baj csak akkor jutott eszembe, mikor kimentem és kezdtem lenyugodni.
2017. okt. 31. 16:45
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb add oda neki a táskádat ezzel:

- Megfogná egy pillanatra. dobok bele pár rúd szalámit. Remélem a biztonsági őr nem veszi észre…

2017. okt. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem unatkozik szegény ember. Vegyél neki egy pöttyös labdát, hogy legyen mivel játszania. ;]
2017. okt. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 szántóvető ***** válasza:
100%
legközelebb vigyél magaddal rágót és kínáld meg vele.mondd meg neki hogy fantasztikusan végzi a munkáját,a profi hozzáállása már messziről feltűnik.
2017. okt. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%
Én a helyedben értesiteném a Főnökét sajnos mivel a rejtett kamera jogi értelemben nagyon ingoványos és nem magán terület az emlitett bolt ott ez az eset ki van lőve mint bizonyiték.Értesitsd a Főnökét,simán megeteheted az egy dolog mit csináll a biztonsági őr de vannak személyi jogaid amit köteles tiszteletben tartani mert ha nem ráfarag.
2017. okt. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!