Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendeltem Amerikából egy elég...

Rendeltem Amerikából egy elég drága ruha szettet, helyette egy kínai 'pizsamát' küldtek. Természetesen előreutalással kellett fizetnem. Írtam a webshopnak, választ nem kaptam. Mi lenne ebben az esetben a legjobb megoldás? Köszi.

Figyelt kérdés
2017. nov. 2. 16:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Elgondolkodni, hogy hol hibáztál...
2017. nov. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az esetben nem lenne rossz néven nevezni az oldalt. Esetleg ide linkelni a terméket is.

Ha megbízható piactérről vásároltál, akkor meg fog oldódni, csak tudnunk kellene, melyik is az az oldal.

2017. nov. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Lol xd Tanulópénz
2017. nov. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1.Köszönöm építő jellegű hozzászólásod..

2. [link]

Innen rendeltem, ha lejjebb görgetsz, megtalálod a : Szállítás és Visszaküldés opciót, az ott elolvasottak alapján nem tettem kétségre szert, ezért rendeltem. Igaz a válaszom még megérkezhet a webshoptól, de mindenesetre ha nem kapnék valóban, akkor hátha valaki közületek tud valami megoldást.

2017. nov. 2. 16:51
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Sosem vásárolnék olyan webshopból, ahol nincs egy "About" menüpont, címmel, elérhetőséggel.


Még egy nyomorult facebook-fiókjuk sincs. Az meg külön "érdekes", hogy ott vannak a lap alján a social media ikonok, de mind csak a honlapra mutat...


Szóval rendben van, hogy ma már az internetes vásárlás egy hétköznapi dolog, de azért néha nem árt körülnézni előtte.

2017. nov. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük hozzá, hogy az oldalon megjelenő képek is lopottak. Pixelesek nagyon. Már ebből látszik, hogy csalás.
2017. nov. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Valóban figyelmetlen voltam , pedig nem egy tapasztalaltlan netes vásárló vagyok . Visszatérve a kérdésemre : Valami megoldás? Reményekedem még . Nemár , hogy a vagány csak úgy bezsebel a kamu oldalával tízezreket.
2017. nov. 2. 18:43
 8/12 anonim ***** válasza:

Elvileg van jogi út, csak az a baj, hogy általános elv szerint a bizonyítási kötelesség annál van, akinek érdekében áll. Jelen esetben neked.

Tudod bizonyítani, hogy mást kaptál?

Az eladó nyugodtan hátra dőlhet, amíg nincs elfogadható bizonyítékod.

De ki csinál olyant, hogy a csomag átvétel teljes folyamatát videóra rögzíti, bele értve a bontást is.

2017. nov. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a gyors , hasznos válaszokat.
2017. nov. 2. 22:42
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

hat sajnos ezt be$zoptad

a tobbiek mar leirtak miert, gaz a weboldal, contact alatt nincs egy nyomorek telefon/email, semmi, csak urlap kitolteni

a shipping/return oldalon a megfogalmazas is nagyon gyatra


Megneztem kinek a tulajdonaban van a domain nev:

Registrant Name: Curtis Torres

Registrant Organization: Curtis Torres

Registrant Street: 4606 Angie Drive

Registrant City: Irvine

Registrant State/Province: CA

Registrant Postal Code: 92618

Registrant Country: US

Registrant Phone: +1.7149482866


ha jo az angolod megprobalhatod felhivni a szamot, Mo-rol ugy kell hogy 001-714-948-2866, de sok jot ne remelj tole


amit tudsz, hogy felhivod a bankodat es bejelented, hogy csalas aldozata vagy, talan ok valahogy vissza tudjak szerezni a penzed


amit meg tehetsz, hogy hivatalos oldalakon, panaszt teszel a cegre, hogy masok ne essenek csapdaba:

[link]

[link]

[link]

2017. nov. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!