Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az én kicsi pónimnak hány...

Az én kicsi pónimnak hány filmje és hány equestria girls-ös filmje van?

Figyelt kérdés
Mármint, találtam olyasmiket, hogy Dance Magic és Summertime Shorts az interneten és a Youtube-on, de nem értem, hogy azok pontosan mik?

2017. nov. 3. 19:38
 1/5 NudlikA9553 válasza:
100%

Azok kis rövid filmek, amik néha kapcsolódnak mlp:eqg filmekhez. Pl. A barátságos játékok-nál ezt beirod ezt MLP: Equestria Girl Friendship Game "All's Fair in Love and Friendship" láthatod a kapcsolódást, de pl. amit te emlitettél Mlp: Equestria Girl Summertime shorts "The canterlot" az nem kapcsolodik semmihez.


MLP:EQG

MLP:EQG szivárvány rock

MLP;EQG barátságos játékok

MLP:EQG az örök szabadság legendája

MLP The Movie


Tudtommal csak ennyi film lehet.

2017. nov. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1 -esnek szólóan:

A My Little Pony: The Movie nem Equestria Girls-höz tartozik. Nem is kötődik egyik EG-hez sem, sőt, még a sorozathoz sem.

2017. nov. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szóval a Dance Magic, a Summertime Shorts meg az efféle videók egyszerű kis klippek, amiknek semmi közük sincs a filmekhez (EQG)?
2017. nov. 4. 18:58
 4/5 anonim válasza:
100%

Ha régebbi generációs Én Kicsi Pónim filmjeit nem számoljuk bele, csak a Varázslatos Barátságot, avagy a 4. generációt, akkor mindössze jelenleg csak egy filmje van, míg az Equestriai Lányoknak pedig 4 darab, nem számolva bele a 3 darab 22 perces speciálisokat (Movie Magic,Mirror Magic,Dance Magic), és a folyamatban lévő digitális sorozatot Hasbro Youtube csatornáján, a Summertime aprókat ne is számoljuk bele.


Hasbronak ugyan szokása az, hogy rövid videókat ad ki váratlanul Youtube csatornájukot hogy szórakoztassák a népet, és persze hogy növeljék a nézettségi számukat, míg a következő film vagy epizód nincs láthatáron, lásd 'My Past is Not Today', 'Life is a Runway', és még sorolhatnám zenevideókat, vagy kiadnak apró bemutató szerű jelenetek a sorozatból vagy esetleg filmből. Summertime Short sorozat nagyjából csak egy animált és digitális verziója az UK-s képregény sorozatnak.

2017. dec. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a választ!
2018. febr. 18. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!