Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok olyan varázslatokat/b...

Tudnátok olyan varázslatokat/bűbájokat írni amivel átlehet változni? PL: állattá

Figyelt kérdés

2017. nov. 3. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Csiribá, csiribú Sauray671 változzon kecskévé.
2017. nov. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Csiribu-csiribá változz idiótává

Nálad bejött:D

2017. nov. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt a varázslatot egy polinéz-szigeteki vadásztörzs mondta el nekem még 40 évvel ezelőtt. Én nem próbáltam ki, de láttam olyat aki megcsinálta. A varázslat a következő: vetkőzz le, aztán valamilyen négylábú szőrös állat ürülékével kend be az egész tested. Ezután feküdj egy kád hányásba és végezz önkielégítést 4-szer! Ha végeztél gyújts meg 54 db gyertyát, amit aztán sorba dobj rá egy szőke hajú szűzre. Aztán keress egy tükröt, és mond bele 3-szor hangosan, hogy "f-asz"! Ekkor meg kell jelenjen egy félisten, aki varázsporral szór be, és megkérdezi mivé változtasson. Megmondod neki, és ő átváltoztat.
2017. nov. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Halla hóra, legyek fóka.

Héha héha, legyek béka.

Lujka bujka, legyek pulyka.

Nanka racska, legyek macska.


Fontos, hogy a kellő mágikus erő biztosításához a varázsige elmormolása előtt járj kézen egy pár kört a lakásban a fejeden egy ananásszal és közben jódlizz.

2017. nov. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
1 2 3 vera verto. talpaspohár még lehetsz :D
2017. nov. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
3 sör + 3 konyak, és voilá: disznóvá változol.
2017. nov. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te varázslat nélkül is elég nagy állat vagy :D
2017. nov. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6, ez jó volt 😂
2017. nov. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!