Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az iPhone...

Mi a véleményetek az iPhone X-ről?

Figyelt kérdés

2017. nov. 4. 01:49
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Túlértékelt szar
2017. nov. 4. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%

Hát, tömegcikknek túl drága, techdemónak meg nem tud eleget. A Samsung sem az izgalmas termékekről híres, de akkor már egy Note8 sokkal inkább techdemo, mint az X.


Hozzám inkább az áll közel, ha egy gyártó a kategóriájához mérten ki tud hozni egy bestbuy-t, mint mondjuk a OnePlus, vagy a Xiaomi. Ezek a pénzégetők tőlem nagyon távol állnak, hiszen értékvesztésen íkvül másra nem jók - annyival nem tudnak többet, hogy az itthoni árat érdemes legyen kifizetni saját zsebből.


Apple-nél általában a szoftver a techdemó, de ahogy néztem, Google-ék sem a bullshitre koncentrálnak (poop animoji), hanem tolják az ipart.

Pl. most az iPhone X-szel hoztak be valami támogatást neurális hálózatokhoz (talán hardveres gyorsítást is), ami nagy szám. Igen ám, de 'ugyanez' az API jön Android 8.1-ben is, aminek hála 1 éven belül ugyanezt tudni fogják már a 100 ezres készülékek is.


Szóval amit a flagshipekkel kifizetsz, az 1 év múlva már csak egy erős középkategória lesz, és emiatt nehéz észérveket keresni mellette.

2017. nov. 4. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bihar Valatonon ***** válasza:
12%
Egyelőre felejtős...főleg most, hogy jön a kékülő kijelző gond is azoknál is elő...majd ha jön több mint valószínű egy X Plus változat, és a későbbiekben az utód. Noh akkor talán megéri majd bepróbálni.
2017. nov. 4. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy februárban vagy márciusban jön az iPhone X Plus
2017. nov. 5. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!