Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gmail (com) fiókom (? )

Gmail (com) fiókom (? )

Figyelt kérdés
Nem tudok a gmail-embe belépni, pedig a Mincecraftos fiókomba beenged, az nem lehet, hogy nem jó jelszót írok be, mert akkor a MC.-os fiókomba nem engedne be.... Valami segítség?
2017. nov. 9. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha három hónapig nem használod,automatikusan törlődik az e-mail cím. Én így tudom.
2017. nov. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 2*Sü ***** válasza:

A kettő nincs összefüggésben.


GMail belépéshez a GMail-es címed kell, és a GMail fiók jelszava.

Minecraft, vagy bármi más belépéshez meg az email címed kell – hogy történetesen GMail-es, vagy más, az mindegy –, és a Minecraftnál megadott jelszavad.


A két jelszó nem feltétlenül egyezik, sőt célszerű nem is egyezőt megadni, mert így aki megszerzi a Minecraftnál megadott jelszavadat, az a GMail fiókodba is be tud lépni. Ha most megváltozatod a GMail fiókod jelszavát, attól még a Minecraftnál megadott jelszavad az marad, amit ott adtál meg, a két jelszó semmilyen módon nem függ össze. Nota bene akár meg is szűnhet az az email fiók, amivel regisztráltál, a Minecraft belépés nem vizsgálja, hogy az email cím egyáltalán még létezik-e.


Amúgy gyakori, hogy egy-egy email cím jelszavát úgy szerzik meg, hogy csinálnak valamiféle szolgáltatást, honlapot, fórumot, és ha oda ugyanazzal a jelszóval regisztrálsz, akkor máris ismerik a jelszót. Ha nem is konkrétan a te címedre pályáznak, ha 20 emberből egy elköveti azt a hibát, hogy a két jelszava azonos, akkor 200 emberből máris megszerezhető 10 ember postafiókja, amit hasznos lehet bizonyos személyeknek.


Ha biztos vagy abban, a GMail-nál megadott jelszóban, és biztos vagy benne, hogy azt is gépeled be, akkor lehetséges az is, hogy valaki hozzáfért a GMail-es postafiókodhoz, és megváltoztatta a jelszót. Mindenesetre ott az „Elfelejtette a jelszavát?” gomb, követni kell az instrukciókat. Hogy ez miből áll, az más egyébtől is függ. (Pl. megadtad-e a telefonszámodat, adtál-e meg másodlagos címet.) Ha azzal sem megy, akkor lehet, hogy nem fogsz tudni hozzáférni a továbbiakban a fiókodhoz, és új címet kell regisztrálnod.


> Ha három hónapig nem használod,automatikusan törlődik az e-mail cím. Én így tudom.


Rosszul tudod. Van olyan email cím, amit két és fél éve nem használtam, nem léptem be, nincs beállítva levelezőkliensbe, nincs átirányítás, semmi. De most próbaképpen megnéztem, be tudtam lépni.

2017. nov. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!