Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dolgozik valaki a Győri...

Nagy Duma kérdése:

Dolgozik valaki a Győri Szeszgyár és Finomító ZRt-nél? Ha igen egy berendezéskezelőnek milyen a munka? Nehéz, közepes, könnyű?

Figyelt kérdés
2017. nov. 11. 06:12
 1/3 anonim válasza:

Szia!


Hát itt Győrben a Budai utcába a szeszgyárat és a likőr gyárat senkinek nem ajánlom. Dolgoztam a likőr gyárba rekeszeket pakolni, és őszíntén bevallva mind össze 1 napig bírtam, oda mentem a csoport vezetőhöz, és közöltem vele hogy: köszönöm szépen de elég volt a gyárból, még a szerződés sem készült el, és ott hagytam.. Az emberek bunkók, a munka monoton, csicskáztatnak, lekezelőek, robotolnak (robot munka) stb. A fizzetés bruttó: 115.690 ft.

Egyszer van egy 10 perces szünet kb: 10:00-10:15-ig. Utána négy óráig ezerrel nyomni, folyamatosan több tízezer üveg jön a szalagon. Ezek után is oda akarsz menni, ám legyen, én megtapasztaltam milyen a légkör. A munkaidő: 6:00-14:15-ig van, 8 órás munka, és ha nincsen legyártva az aznapi ital stb. Ott kell maradni amig be nem fejezted a munkát, nem mehetsz el. Természetesen azt nem fizzetik ki. Szóval adtam egy kis ízelitőt, szűrd le a tanulságot. Nem akartalak befolyásolni vagy ilyesmi, de én nekem nem jöt be, és igen, keményen megkell szakadni nincs megállás. Az emberek hagyják ott ezek miatt a munkahelyet, volt aki el sem kezdte a munkát, de még csak meg sem kapta a munkaruhát, de már ott lelépet azon nyomban, azt hazudta talált magának egy másik munkát stb. A fizzetés meg gyötrelmes.... Probáld ki, hátha neked bevállik, sok sikert. Üdv.

2017. nov. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia,


Nagyon köszönöm a választ.Gondoltam első benyomás után,hogy ennél a cégnél valami nem kerek.Még csak egy üzem látogatáson voltam,de senkit nem izgatott, hogy mi a végzettséged,hol voltál eddig,mit csináltál.Egy kérdés hangzott el de az legalább 5-ször, " mikor tudna kezdeni?" Ez már akkor gyanús volt gondoltam,hogy nem "kihalásos" alapon lehet bekerülni.A pénz is egy nagy nulla valóban,bár hitegettek minden termelési bónusszal,hatalmas cafeteriaval,könnyű fizikai munkával.A hely is maga egy ratyi ezer éves omladozó épület,lehalt étkező és mellékhelyiségek.Hát mindegy csak megerősítettél abban amit még csak gondoltam.

Nagyon köszönöm még egyszer a válaszod,nekem sokat segített.


Üdvözlet.

2017. nov. 13. 11:05
 3/3 anonim válasza:
Örülök hogy tudtam segíteni.
2017. nov. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!