Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szokhatnék le a csúnya...

Hogyan szokhatnék le a csúnya beszédről?

Figyelt kérdés
Most ne azt higyjétek, hogy minden mondatomban csak csúnya szó szerepel, de néha egy-egy becsúszik, ami már magamnak sem tetszik, le lehet erről szokni, vagy valahogy kiküszöbölni? 16f
2010. máj. 31. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Húúú... Erre én is kíváncsi vagyok, iszonyú mocskos a szám, 23 vagyok és lány, szégyenlem is magam miatta... Kedves kérdező, ne hagyd elharapózni, mert csak rosszabb lesz. :(
2010. máj. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
ha nem turet szindróma akkor kezelhető, számolj el 10-ig mielőtt kimondanád a csúnya szót
2010. máj. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én is ebben szenvedek 13/L én is csak néha beszélek csúnyán de szégyenlem magam meg azét csúnya egyszokás!
2010. máj. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem régen ilyenkor azt mondták hogy kimossák a számat szappannal XD azóta nem beszélek csúnyáán:D
2010. máj. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem fölösleges leszoknod,jobb mintha egy szentfazék lennél:D és szerintem sose tudnál teljesen leszokni
2010. máj. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Figyeld magad, és ha jön, akkor akadályozd meg. Mondj helyette valami mást, vagy állj le a beszéddel, és számolj!
2010. máj. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!