Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha van egy nevem és egy...

Ha van egy nevem és egy számlaszámom, akkor egy magánnyomozó mennyért tudná kideríteni, hogy hol lakik?

Figyelt kérdés

Vásároltem egy telót és csak egy üres dobozt kaptam. A rendőrségen azt mondták, hogy bizonyítsam, hogy üres volt a doboz.

Aztán kb. az jött ki, hogy én hamisan akarom feljeleneni és elkezdték sorolni, hogy milyen mbüntetéseket kaphatok.

Inkább kijöttem.

Most megoldom személyesen.


Mennyi lenne a magánnyomozó?


2017. nov. 12. 11:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Orbán Ráhel, Te vagy az?

Ja,nem!


A maffiavezér megmondta: mindig az áldozat a bűnös. (A bűnöző pedig "igaz magyar") Meg még azt is mondta: Meghalt valaki? Nem? Akkor meg mint hisztiznek itt?


A csomagon nem volt feltüntetve a feladási súly? Abból egyértelmű lenne. (még egy bunkó rendőr számára is...)


És ha a magánnyomozó megtalálja az illetőt, mit fogsz csinálni?

2017. nov. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Legkőzelebb ne hagyd lerázni magad. Én úgy bizonyítottam, hogy a csomag feladási súlya nem érte el a készülék súlyát és a készülék imei száma sosem került társításra a sim kártyámmal. A sokadiknak eladott telefont egy harmadik fél kezdte el használni és mivel itt már folyamatban volt az ügy, így a nyomozók elővették az illetőt. Az első kihallgatása után visszautalta a pénzem. Sokrendbeli csalás miatt végül elítélték.
2018. júl. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!