Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Veszprémi Vetési Albert...

Veszprémi Vetési Albert Gimnázium, biológia szak? Tudna olyan segíteni, aki odajárt/jár (olyan is segíthet, aki a gimnáziumba jár? (nem muszáj pont bioszra) 2017-es vélemények?

Figyelt kérdés

Most vagyok nyolcadikos. Hamarosan ugye felvételi, és nekem hatodik óta a Vetési tetszik. Állatorvos szeretnék lenni, így ez a suli volt a legszimpatikusabb. Tetszik még a Lóczy (Balatonfüred, ott is a biológia, ami ott természettudomány néven fut asszem) és az Ipari is (csak ott nem lehetnék állatorvos, max környezetmérnők).

Jó tanuló vagyok! A matek és a fizika kivételével (ami csak négyes) ötös vagyok. Nagyon kitartó vagyok, nem mondok, hogy szeretek tanulni, de nem is utálok. Az osztály legjobb tanulója vagyok. Amilyen tantárgyból ötös vagyok, abból szinte csak ötösön van, nincs négyesem. Szerintetek ez jó a Vetésibe? A biosz tanárom szerint sikerül bejutnom. Nem tudom... A volt ofőm ajánlotta, gondolom nem véletlen, de még így is tanácstalan vagyok. Ott így az elmondottak alapján kb hányas lennék? (Tudom, buta kérdés😅)

A szóbelivel kapcsolatban is lenne pár kérdésem... Már év eleje óta tanulok rá, és elgondolkoztam, hogy milyen lehet. Hogy működik a szóbeli rész? Mindent kérdeznek, vagy csak néhány dolgot? Nagyon szigorúak? Kb. Hány perc? Egyéb személyes tapasztalatok?

Előre is köszönöm a válaszokat! Holnap megyek nyílt napra, már nagyon várom.

14/L



2017. nov. 13. 17:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Figyi nem kell oda vallásosnak lenned, annyi amennyi van az belefér mindenkinek, én se akartam először ide jönni, de igazából már nem is értem miért, hiszen tényleg jó suli. Heti 2 hittan óra van, év elején illetve év végén, karácsonykor, húsvétkor, illetve 1.-2. Félévben 2-2 mise van. A vetésibe már jó pár éve az emelt német és a biosz 1 osztály. Így a bioszt is a németesek kemény tanára tanítja. Illetve nem tudom milyen nyelvet tanultál, de első évben ők is 100%ig nyelvet vesznek (1. angol 2. német nyelv) kb. Van néhány infó, tesi meg 2-2 magyar matek, de ezek csak ilyen szinten tartások... szerintem padányi és onnan is lehetsz akármi.
2017. dec. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!