Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet kicsit beteges de én...

Lehet kicsit beteges de én úgy akarok le fogyni, hogy semmit nem eszem csak vizet iszom és úgy futok mindennap 2-3 km-t. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2017. nov. 13. 17:37
 1/7 piriiiii ***** válasza:

Szerintem lehetetlen. Úgyse sikerülne kizárólag vízen élni. Legfeljebb 1-2 napig, a 3. napon tuti ennél már.

Fussál, az jó, a 2-3 km is több, mint a semmi, de egyél is, legalább minimálisan.

De, ha így akarsz lefogyni, fogyjál.

2017. nov. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Napokon belül kórházban végeznéd. Fogyni úgy lehet ha kalóriadeficitben maradsz, azaz kevesebbet viszel be mint amennyit ledolgozol. Ettől függetlenül enni kell, mert nem lehet az életet enélkül fenntartani.


Fogyás = diéta + testmozgás

Koplalás = önkínzás, ráadásul a tested drasztikusan reagál az ételmegvonásra, egyrészt az izmokat fogja lebontani és nem a zsírt, másrészt amint abbahagyod akkor egyből hízni fogsz mert a tested raktározni fog a koplalási időszak után, tehát nemcsak visszahízod amit leadtál, de még szedsz is fel zsírt.


Vagy csináld értelmesen és egészségesen, vagy sehogy mert csak tönkre vágod magad vele.

2017. nov. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És az úgy jó lenne ha naponta pár gyümölcsöt és zöldséget ennék?
2017. nov. 13. 18:08
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó, minden napi szükséges tápanyagot be kell vinned, ezt a gyümölcsök sem fedezik. Arról nem beszélve hogy a savas gyümölcs szétvágja a gyomrodat is ha csak azt eszed.


Még egyszer: mindent enni kell, csak ésszel. Az egyoldalú táplálkozás ugyanúgy rossz.

2017. nov. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Milyen korú vagy?

Ha 20 alatt, akkor eleve nem szabad fogyókúrázni.

Fölötte pedig orvost kérdezz, hogy milyen diétát javasol.

A futás rendben van, ha nem vagy túl kövér.

Ha igen, akkor úszás, bicaj, vagy nagyon sok séta, különben tönkrevágod az ízületeidet.

2017. nov. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mert mi van akkor ha túl kövér vagyok és úgy futok?
2017. nov. 15. 16:23
 7/7 anonim ***** válasza:

Mondtam: egy életre tönkremennek az ízületeid.

Vízitorna lehet még ilyenkor, vagy fekvő gyakorlatok.

2017. nov. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!