Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Annyi mindenbe voltam tehetség...

Annyi mindenbe voltam tehetséges, mégis miért nem ertem el semmit?

Figyelt kérdés

Csak kikel adnom magamból! Annyi mindenbe jó voltam hogy mindet össze sem tudom sorolni (atlagon felüli) és mégis miért lettem egy nyomorult pincér?? Tényleg tehetségem volt túl sok mindenben, mitől lyukadtam ki ide es nem ertem el semmit ?


Nagyon szépen tudtam rajzolni versenyekre lettek küldve rajzaim meg bemutatva az iskolának. Nagyon szépen is tudtam írni. Táncra is jártam abba is ügyes voltam én tudtam mindig elsőnek meg csinálni azt a mozgást vagy ugrást, én mutattam be. Érzékem van mindenhez hiphop, robotozas,twerk:P balett, salsa. Sportban is jó voltam, sulifociba is volt sikerem. Egyebb sportokba is távolugrás és magasugrásban is az elsök közt voltam, lanyoknal az elso. futásban is az egyik leggyorsabb. Síelnin is jol tudtam, néha mar botok nélkul voltam. Jo az egyensulyerzekem foleg a ritmuserzekem doboltam is. Kicsit még énekelni is tudok, rappelni is. Tudtam pár angol szöveget is kívülről.  szakmai  Számteken egyedül en voltam dicséretes 5 ös, itt is a munkáimat mutatta be más osztályoknak példának, (étlapok, itallapok, dm-levelek, szórólapok, stb.) Angolból is a legjobb! Folyékonyan beszélek norvégul És ertem a svédet és a dánt! 


És ez ami most hirtelen eszembe jutott elvagyok keseredve 26/L



2017. nov. 14. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Felsoroltál mindent, amivel nem lehet pénzt keresni.


hiphop, twerk, magasugrás, síelés, - ezek hobbik, nem mesterség.


A felszolgálás, vendéglátás az mesterség, azzal lehet pénzt keresni. Akkor mi a gond?


Mi akartál lenni? Nobel-díjas twerk királynő?

Nincs semmi baja szakmáddal.


Sokaknak még az sincs, sőt diplomával és melót keresnek.


Becsüld meg magad, nyelveket beszélsz, és van szakmád.


Ezer módon képezheted magad a vendéglátásban is, és lehetsz a legjobb a környékeden.

2017. nov. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A tehetség édeskevés, mert ahogy mondani szokás, az csak 10%. Csak annyi előnyt ad, hogy gyorsabban tanulsz meg dolgokat, amit mondjuk más 5 év alatt tanul meg, de attól még lehet, hogy az 5 évet küzdött lesz sikeresebb nálad, mert (itt jön a maradék 80%):

- kitartóbb volt, keményebben küzdött, hogy utolérje tehetséges társait

- Szerencsésebb volt, jókor volt jó helyen

- Jobb kapcsolatai voltak, vagy jobb kommunikációs képességei, ezért könnyen tudta pozicionálni magát.



Elsővel azzal egyetértek, hogy az általad említett dolgokból nehéz karriert csinálni, bár nem lehetetlen (Én rajzból élek, de számítógépes rajzból, mert a tradicionális technikák valóban nem tartják el az embert).

2017. nov. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem ugy ertettem hogy ezekbol akarok megelni, kar volt a twerket irni mert persze hogy a leg idetlenebbel kezdenek peldazni... emberek... mindegy. A lenyegem az volt hogy ha mar annyira ra tudtam mindenre hangolodni amivel talalkoztam,ugyes voltam, kiemelkedobb masoknal, fogekony, akkor ezt kellett volna viszont latnom kesobb a munkas eletben, hogy ugyes legyek egy csomo olyan dologba amivel jo megtudnek elni es erre semmi
2017. nov. 23. 20:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Most gonosz leszek, de sokan közepesen tehetségesek. Nem rég mondta nekem valaki, hogyan annak idején felvették a Színművészetire. Ott jött rá, hogy gimiben lehetett menő egyetlen tehetséges gyerekként, de az egyetemen a legjobbak legjobbjai voltak, ott nem lehetett már elkápráztatni az embereket egy szépen elszavalt verssel. És akkor abbahagyta. Van, aki kórusban énekel, és van, aki Freddie Mercury.
2017. dec. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyet értek az utolsóval.Nagyon sokat túlreagáljuk a tehetségünket.De az igazság az ,hogy már szinte mindent feltaláltunk.Nem kell ezen búsulni.

A probléma inkább ott van,hogy a legtöbb munka értelmetlen.És ebbe a művészet is beletartozik.

Most őszintén, nézzünk már meg egy rappert vagy egy rockstart, sportolót...

Aki bbeléli magát egy imageba, az már szánalmas.Ez mind csak bohóckodás, semmi több.A divatozás is csak a hülegyereknek menő.Sajnos ,de ez az igazság.

2020. jún. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!