Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudnánk önkéntesmunkázni...

Hol tudnánk önkéntesmunkázni fél évet ketten párommal külföldön?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk diákok, 23 és 25 évesek vagyunk és most szeretnénk egy kicsi szünetet tartani a munkában, elmenni messzire önkénteskedni. Ami fontos: lehetőleg a repjegyen kívül ne legyen más költsége az önkénteskedésnek, előny, ha zsebbénzt adnak. Igazából szinte bármi érdekelne minket, de nem is tudjuk, milyen lehetőségek vannak pontosan. Viszont amik eddig szemejöttek, ott nekünk kellene fizetni az önkénteskedésért. Ezt mi jelenleg nem engedhetjük meg. Amit például néztünk, óceánjáró hajón dolgozni, tudom, ez nem önkéntesség, de jól hangzik, viszont ott kb. heti 70-77 órát kell dolgozni, amit viszont fizikailag nem bírnánk. Szeretjük a gyerekeket, természetet, főleg ilyesmi munkáknak örülnénk. Egyszerűen csak szeretnénk kikapcsolódni fél évre és elmenni innen, szükségünk van a környezetváltozásra. Bármilyen ötletet szívesen fogadunk.

2017. nov. 16. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Google: "önkéntes munka külföld"


Ha angolul jól beszéltek, akkor rengeteg lehetőség van, bár ahogy elnéztem ("szeretnénk kikapcsolódni fél évre és elmenni innen") nektek inkább ingyen nyaralás kellene. Olyat sajnos nem tudok.

2017. nov. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Természetesen kerestem a gugliban, de nem jött szembe olyan lehetőség, ami megfelelne az összes paraméternek, illetve inkább személyes tapasztalatra, véleményre vagyok kíváncsi.


Nem, nem nyaralni szeretnénk, hanem aktívan kikapcsolódni, kizökkenni a megszokott kerékvágásból. Nem pedig fél évig lógatni a lábunkat.


Természetesen mindketten jól tudunk angolul.

2017. nov. 17. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!