Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Eredeti parfümöket árulnak?...

Eredeti parfümöket árulnak? Megbízhatóak? A weboldal címét, linkjét lent találjátok!

Figyelt kérdés
[link]

2017. nov. 17. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet magam égetem be, de itt mintha csak noname termékek lennének.
2017. nov. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt hogy ertelmezzem ? :(
2017. nov. 17. 19:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy ezek nem nagy márkák.
2017. nov. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezt honnan veszed ? 😂
2017. nov. 17. 21:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Elolvastam a nevüket.
2017. nov. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezek elég nagy márkák, pont ezért is volt számomra meglepő, hogy ilyen olcsón, pár ezer forintért árulják őket !
2017. nov. 17. 22:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Mivel a sok webáruházra hivatkozás egy halott domainre és oldalra mutat, így még azt is megkérdőjelezem, hogy bármi is megérkezne hozzád. Meg amúgy is szerinted ki adna el drága dolgokat 70-80% kedvezménnyel? Esélytelen, hogy olcsóbban szerezzék meg, és esélytelen, hogy bármilyen webáruház negatív árréssel adjon el termékeket. Ha meg lopott áru, akkor meg alapból nem kell megvenni, de 100%, hogy csak egy kamu oldal.
2017. nov. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Két alkalommal rendeltem tőlük,eddig még mindig megérkezett a csomagom.Hogy a parfümök mennyire eredetiek azt nem tudom...
2018. jan. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!