Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egeszsegugyi gondok es penzhia...

Egeszsegugyi gondok es penzhiany. Mit tehetek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Gyerekkorom ota sulyos hormonbetegsegben szenvedek ami miatt tanulasi nehezsegeim vannak es nagyon hamar elfarad a testem. Csak altalanos iskolai vegzettsegem van. Probaltam mar tanfolyamokat, esti iskolat is, de a betegsegem miatt nem megy. Sajnos mar a szuleim sem elnek igy most segelyeken elek, ami borzasztoan keves. Szeretnek dolgozni, de betegsegem es az iskolai vegzettsegem sok mindenben gatol. Gyari munkat mar probaltam, de nem birja a testem. Milyen munkat tudnek igy elvegezni, vagy hogy tudnam ebbol a helyzetbol a legtobbet kihozni? Elore is koszonom a valaszokat.

Ui. bocsi az ekezetek miatt, telorol vagyok.

24L



2017. nov. 18. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

Nem bántásból. De áruld már el nekem, hogy mégis mi az a hormonális betegség ami miatt sem testileg sem agyilag nem vagy képes működni??

Tényleg nem bántásból, de tényleg tudni szeretném. Tudod miért?

Mert azt megértem, hogy valakit testileg gátol bármilyen betegség, így nem tud pl. órákig állni vagy ülni vagy nem tud súlyokat emelni. Azt is megértem, hogy valaki szellemi fogyatékos, így képtelen a gondolkodásra. Ezért nem értem a te betegségedet. Ha alkalmatlan vagy mind fizikai mind szellemi munkára, akkor százalékoltasd le magad.

2017. nov. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]

koszi a gyors valaszt. ez a betegsegem es mar levagyok szazalekolva.:(

2017. nov. 18. 20:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Keress erre alternatív segítséget mellé torna gyakorlatokat . Reflexológiát , kineziológust stb természetes hormonpótlást , a klinika nem minden területen profi . Daganat kezelése 8% pl , ehhez az ósdi eljárások és a táplálkozásunk modern mérgező életmód is felelős .
2017. nov. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%

Végig olvastam a linket. Hallottam már erről a betegségről, sőt láttam egy orvosi dokumentumfilmben ahol egy nő és férfi aki ebben szenvedett, meséltek az életükről. A linkben, és a dokumentum filmben is mondták, hogy korrigálható, sokszor a megfelelő kezelésekkel csökkenthető vagy akár tünetmentessé tehető.

De itt sem olvasom, hogy mi az akadálya, hogy tanulj. A fimben a nő és a férfi is tanult ember volt. Szerintem tanulni tudtál volna. Akár egy olyan szakmát ami irodához köt. Azt, hogy 8 általános végzettséged van, nem a általad linkelt betegség az oka. De még fiatal vagy. Tanulj..

2017. nov. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!