Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy Gibson elektromos...

Pascal Áron kérdése:

Van egy Gibson elektromos gitárom. Kissé megkopott az évek során itt ott lepattogzott a festék de nem vészes! Szeretném átfesteni/festetni. Valakinek tippek, ötletek?

Figyelt kérdés

2017. nov. 18. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha eredeti Gibson. akkor:


1. Jól áll neki a kor

2. ha te nem így gondolod, festesd át, de jól gondold meg, kivel-mivel, mert máról-holnapra könnyen jelentősen leeshet az értéke egy festés miatt.


Lehetőleg ne egy autófényezőt keress, pláne ne fogj neki egy doboz spay-vel. Vannak, akik ezzel foglalkoznak.

2017. nov. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! Igen megnéztem egy vörös Gibson SG Standard. Nem tudom kb 2009 es évjárat. Ajándékba kaptam ezért szeretném akár újra lefényezni az eredeti színen.Esetleg tudnál ajánlani vagy mondani egy ilyen helyet ami megbízható mert a neten eléggé keveset tudtam meg arról a kb 2 helyről ahol ilyet csinalnak😏
2017. nov. 19. 09:36
 3/3 anonim válasza:
100%
Felejtsd el, baromság.
2017. nov. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!