Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vélemény Citizen és Q&Q...

Vélemény Citizen és Q&Q karórákról?

Figyelt kérdés
Van már egy Citizen órám és szeretnék venni egy Q&Q-t is, megtetszett egy design. Tapasztalatok, mint pl tartósság, kényelem, pontosság...?

2017. nov. 22. 17:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Esetleg tipp, hogy melyik márkák a jók?
2017. nov. 22. 17:36
 2/7 Tesla69 válasza:

A Q&Q-k valójában nem rosszak, de csak egy alsó kategóriás óra. Nekem van 1 Q&Q-m ami mar kb 15 éve ketyeg, csak elemet kellett benne cserélni párszor. Mindenesetre meglátszik a kidolgozáson, hogy nem túl minőséges ám olcsó. Gondolom ez amit te is kinéztél magadnak úgy 10k ft körül lehet ám ha megnézed a Citizen-t azok 30-40k körül kezdődnek. De az biztos, hogy előbb vennék egy Q&Q-t mint egy bevásárló központban vagy piacon valami divat órát :D

Én ajánlanám hogy nézz szét a Casio-k között... Óriási a választék már 10-20 ezer forintos árkategórián belül, és minőségre is jobb mint a Q&Q.

2017. nov. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem Q&Q stopperem van és megbízhatóan működik.
2018. febr. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Citizen közép, a Q&Q alsó kategória. Mivel mindkettő japán, nagyon melléfogni nem lehet velük. Azért a Citizen mindenképp jobb márka, de a Q&Q pl. gyereknek, fiatalnak nagyon is ajánlható (nekem is volt gyerekkoromban), mivel nem egy gagyi kínai vacak, de mégse katasztrófa, ha esetleg történik vele valami.
2018. febr. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Most néztem egyébként, a Citizennek is vannak félmillás modelljei (Ecodrive Promaster és hasonlók). Ár-érték arányban a Citizen műhold- vagy rádióvezérelt, napelemes órái verhetetlenek.
2018. febr. 11. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem megfelel a célra.
2018. febr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 niklad válasza:
100%
A Q&Q a Citizen leányvállalata, a Citizen szerkezetét használja, a név jelentése Q quality (minőség) és Q quantity (mennyiség).
2019. aug. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!