Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olyasmi animéket tudtok írni...

Olyasmi animéket tudtok írni mint a Vampire Knight és a Kamisama Hajimemashita vagy esetleg még az Inu x boku ss? Lehetőleg misztikus, romantikus legyen.

Figyelt kérdés
Tudom rengeteg ehhez hasonló kérdés van, de az ott leírtakat vagy láttam vagy nem tetszik. Amit ki szeretnék kiemelni az a Vampire Knight és a Kamisama Hajimemashita. Ezek nagyon bejöttek. Nem szeretnék nagyon régi animét. A grafikája lehetőleg legyen olyan mint a Kamisama Hajimemashita (ismét). Mondok egy példát aminek a grafikája nem tetszik: Inuyasha (nem néztem végig halálra untam ezt a Kikyo vagy Kagome témát). Nagyon bejönnek a fiú háremes animék, de a több csaj már nem tetszik. Lehetőleg csaj szemszögből. Elég sok animét láttam már, de a fent leírtak a bestek. Amik még bejöttek: Kaichu wa Maid-sama (rettenetesen tetszik a fiú karakter benne), Tokyo Ghoul (először ez is bejött, de az ilyesfajta modern készülékes vackokat hanyagoljátok kérlek), Hotarubi no Mori e (aranyos volt, kár, hogy film), Ouran Koukou Host Club (a fiú karakterek tetszettek benne), Akatsuki no Yona (vége nem jött be), Kimi ni Todoke (ez kawaii volt). Igen tudom, hogy elég sok a kikötésem és lehetetlen nekem aminét találni, de ha valaki még is tud és leírná azt nagyon megköszönném. //Linkektől kíméljetek//

2017. nov. 22. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Esetleg, de ha nem jó, ugorj tovább:


Hyouka

Hiyokoi

Noragami - ide a romatikus szálat könnyen oda lehet képzelni, mert végül is ott van, csak a háttérben

Kuragehime

Hakushaku to Yousei

Mahoutsukai no Yome - most fut, kicsit sötétebb hangvételű

ReLIFE

Gekkan Shoujo Nozaki-kun

Sukitte Ii na yo

Otome Youkai Zakuro

Sankarea

Gosick

2017. nov. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Utána nézek :)
2017. nov. 29. 19:13
 3/3 anonim válasza:

A Noragamit én is nagyon tudom ajánlani, örök kedvencem, meg az Ao no exorcist (vagy Blue exorcist)-ot is. Abban sem a romantikus szál a fő meg, nem annyira az ősi japán mítoszokra épül, de stílusában hasonló. Amiket írtál, azokból én nem sokat láttam, szóval nem tudom...

Van még a kamigami no asobi, görög-skandináv-nemtommilyen istenes, egy csaj szerepel benne, és egy csomó fiú, szerintem pont ilyen.

2019. febr. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!