Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Rendeltem ebayről egy kabátot, purchasesben írja is hogy kivan fizetve,viszont mikor rá megyek azt írja ki hogy a termék törölt. Mit tudok tenni hogy legalább a pénzt vissza kapjam?

2017. nov. 23. 12:11
 1/1 anonim válasza:

Valószínűleg felvásárolták az összeset és már irreleváns a hirdetés. Meg kellett volna már érkeznie? Ha nem, akkor türelem. Kis eséllyel húznak le, ugyanis nagyon meg tudja szorongatni őket az ebay. Ha nem érkezett meg, de kellett volna, akkor írj nekik. Ha szemétkednek, nyiss egy dispute-ot és nyomd fel az ebaynél.

Nekem is volt már ilyen is, olyan is. A törölt hirdetésről is megkaptam időben, volt, hogy visszatérítés után megérkezett a csomag vagy rászólt az ebay az eladóra és megoldódott a probléma.

2017. nov. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!