Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet tangazdaságot...

Hogyan lehet tangazdaságot létrehozni?

Figyelt kérdés

Mivel a környéken "hiánycikknek" számít a dolog és a helyi óvoda-iskola igényt tartana rá, megfordult a fejemben, hogy miért ne az én családom hozza létre?

Egyelőre minden csak elméleti, de itt kell elkezdeni a tervezést. A hangsúly a háziállatokon lenne (ló, juh, kecske, marha, baromfik, nyúl): a tapasztalat, ismeret, hozzáértés megvan a családban, a helyszín is megvan igazából. Emellett helyet kaphatna egy relatív kicsi zöldséges-gyümölcsös, ahol a gyerekeket meg lehetne ismertetni a növényekkel, azok gondozásával - nem munkaminőségben, hanem játék szinten. Őstermelő a család tanító és óvodapedagógus tagokkal.

A kérdésem ezzel kapcsolatban az lenne, hogy milyen jogi háttérrel kell rendelkezni, milyen hivatalos tennivalók szükségesek egy ilyen (nevezzük így) ismeretterjesztő gazdaság létrehozásához?



2017. nov. 23. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Szeretem az ilyen proaktívan gondolkodó embereket.


Én bemennék helyedben a helyi mezőgazdasági hivatalba/agrárkamarához, és ott kérdeznék rá. Ja, és a www.pafi.hu-n néznék hozzá pályázati támogatást.

2017. nov. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2017. nov. 24. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!