Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy csomag...

Mennyibe kerül egy csomag feladása Magyarországról Los Angelesbe (USA-ba)?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömnek szeretnék ajándékcsomagot küldeni, de nem tudom mennyibe kerülne a feladása ennek a csomagnak. Azt tudom, hogy amikor ő küldött nekem csomagot az ilyen 22.50$-ba került.

2017. nov. 27. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugye azt vagod, hogy ez attol fugg mekkora/milyen sulyu csomagot kuldesz?!

figyelj, bemesz a postara, egy probadobozba rakod a cuccot, odaadod a pultos neninek es megkerdezed mennyi

anyuek rengetegszer adnak fel nekem csomagot (LA-be) es abszolut valtozo az osszeg

van ami befer ilyen buborekos boritekba, van ami csak kemeny dobozban jon el, es attol fugg mit kuldenek, neha ajanlva adjak fel neha meg anelkul

hidd el, a postas neni tud csak pontos osszeget mondani, mi meg csak tippelgetunk

ha a postas mond egy osszeget meg nem vagy koteles annyiert fel is adni a csomagot. Otthon meg atvarialhatod, a csomagolason is tudsz valtoztatni.


Az meg hogy mi innen mennyiert kuldunk haza csomagot az ne legyen mervado. Marha draga itt az amerikai posta :(

En a "medium" meg a "large" dobozt szoktam hasznalni (amit a posta ad) es azok ilyen 40-70 dollarok szoktak lenni es nekunk arra is figyelni kell mit irunk a vampapirra, mert nem akarjuk, hogy otthon a magyar vamos vamkezelje a csomagot es a cimzettol koveteljen mindenfele afat meg vamot...

2017. nov. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon is tisztaban vagyok azzal, hogy suly szerint tortenik az ar megadasa es hogy senki nem fogja nekem pontosan tudni megmondani az arat. :D

En peldaul arra gondoltam, hogy ha mar valaki adott fel csomagot akkor esetleg irja le a csomag sulyat es hogy anno mennyit fizetett erte szoval igy kapok egy korulbeluli osszeget amire szamithatok.

Valamint azzal is tisztaban vagyok, hogy "Gift"-kent kell megjelolni a csomagot, hogy ne dobjanak ra vamot.

Es a postan valo probafeladasrol meg nem hallottam, de ahogyan ismerem a falumat ilyet itt biztosan nem fognak csinalni. :(

2017. dec. 1. 16:06
 3/5 anonim ***** válasza:

anyukam legtobbszor ugy viszi a csomagot a postara, hogy nincs bezarva a csomag, mert tobbszor elofordult, hogy a postas mondta neki, hogy jaj ne abban tessek elkuldeni mert az ugy draga lesz, tegye inkabb at egy masikba (pl. dobozbol pukiboritekba) mert az ugy olcsobb lesz. Es ilyenkor nemcsak tanacsot ad a postas neni, hogy miben erdemes kuldeni a csomagot, hogy olcso legyen, de meg celluxot is szokott neki adni, hogy miutan atcsomagolta a cuccot, legyen mivel leragasztani.


ne add fel ha meg meg sem probaltad!


amugy ha van otthoni merleged, akkor itt egy kalkulator:)


[link]

2017. dec. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

na, most jott meg a csomagom (Los Angelesbe) amit anyuek kuldtek

feladas datuma: November 23

kezhezkapas datuma: December 5

Ajanlott kuldemeny.

30 x 40 centin pukis boritekban jott

a sulya kb. 3-4 deka, de tutti nincs fel kilo

a boritekon levo belyegek osszege 1410 forint

de lehet hogy tobb, megpedig azert mert van a boritekon a belyegek kozott egy olyan belyeg, ami szines es az van rairva hogy "belfold" de nincs rajta semmi osszeg, szoval nem tudom h ez csak valami disz vagy valos belyeg, aminek x az osszege

a tobbi belyegre ra van irva az osszeg, igy jon ki az 1410 forint

remelem tudtam segiteni ;)

2017. dec. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jav: 30-40 dekara gondoltam nyilvan nem 3-4-re...
2017. dec. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!