Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes 15 évesen nekiállni...

Érdemes 15 évesen nekiállni hangszeren tanulni?

Figyelt kérdés
Mindig is nagy vágyam volt valamilyen hangszeren megtanulni. Mindenki azt mondja, hogy azt már ilyen idősen felesleges elkezdeni. Bár tanár nélkül tudnám csak, mert a taníttatásra nincs elég pénzünk. Így is belevágjak, vagy tényleg felejtsem el?

2017. nov. 27. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Dehogy késő, Churchill 40 évesen kezdett el festeni, és tök jó képeket csinált. 60 évesen se késő valamit elkezdeni.
2017. nov. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tanulás mindig jó, a zenetanulás pláne. Ne add fel az álmod, kezdj bele és magától jön az út (a megoldás). Én nálad jóval idősebben kezdtem zenét tanulni (igaz tanárral) és nem bánom, a mai napig csinálom, örömet ad. És ne hallgass azokra, akik szerint már idős vagy ehhez, nincs igazuk, csak esetleg irigyek.
2017. nov. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én 14,5 évesen kezdtem el, 2006-ban. Ma 25 évesen a Slash szólók már nem jelentenek problémát, és Petrucci-val küzdök.

Ha komolyabban vettem a dolgot, akkor 4 év alatt könnyen lehettem volna már ezen a szinten, ehelyett most kezdtem el vele igazán komolyan foglalkozni. (a zenekar motivál)

2017. nov. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha komolyabban vettem *volna a dolgot
2017. nov. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!