Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a Wish veboldallal?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Aki már vásárólt a wish veboldalról,az írja már meg tapasztalatait! Pl: mennyi idő volt,mire megjött az amit vásárolt,érdemes-e onnan vásárolni? Válaszokat előre is köszönöm.

2017. nov. 29. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
2017. nov. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, megjön, de több hétig is tart, mire ideér. Minden termék alá oda van írva, hogy kb mikorra várható.
2017. nov. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Rendszeresen vásárolok a wish-ről, de megtanultam figyelembe venni, hogy a rendelt dolog az aláírt várható szállítási időtől is eltérhet még akár hónapokkal is, úgyhogy ajándékot nem rendelek onnan, illetve fix időpontra szánt ajándékot nem. Maximum kisebb dolgokat, amik ha megjönnek időben az tök jó, ha nem, az sem baj.


Nekem két hete jöttek meg az augusztus 18.-án rendelt holmijaim (érkezés várható ideje: szeptember 3-5). Kettő hete! Én azokról már lemondtam, írtam nekik, hogy nem érkeztek meg, várhatom e még? Nem érkezett válasz, de mindet visszafizették.

Korrektek ezzel kapcsolatban, mert ami nem érkezik meg, azt szó nélkül visszautalják.


Máskor pedig idő előtt megérkeztek a dolog. Én a karácsonyra rendelt apróságokról aminek dec. 5 volt a szállítási határideje teljesen lemondtam, az augusztusiak miatt, erre még december sincs és már minden itt van 1-2 hete.Együtt jöttek az augusztusi csomagjaimmal.



Lutri a szállítás. Drágább dolgot ajándékba nem érdemes rendelni, csak ha nem gond, hogy kell B terv is arra az esetre, ha nem érkezik meg.


A termékek változó minőségűek.

Általában tökéletes állapotban érnek ide, csak nem mindig a rendelt dolog. Amikor több választási lehetőség van pl 1-10-ig nekem érkezett más mint amit választottam.

A slime-nek amit rendeltem a dobozkája amiben volt szilánkosra tört és mind beleragadt a slime-be ami meg széjjel folyt a csomagolásba. Nem adtam a gyereknek oda.


Kutya ruha. Ugyan attól a bolttól rendeltem 4 darabot 4 féle színben, egy méretben. 4 darab 3XL-eset. 4 különböző méret érkezett. A címkén mind a 4-en 3XL van írva, de egymásra téve őket, na meg a kutyáról nem is beszélve, hát teljesen más méretűek.


XXL pólót rendeltem a 100 kilós apámnak, és a 39 kilós öcsémre lett jó. Leszögezendő felnőtt férfi ruhaneműként árulták.


Játékokat is érdemes több boltnál megnézni, hogy sok képet láss róluk, meg elolvasni mindnél a leírást mert ami nagynak tűnik az lehet, hogy igaziból csak egy kulcstartó.

Fognyomós krokodilt rendeltem így, ott a képen a krokinak van 14 foga, és az ujj ami lenyomja egy egész fogat letakar. Na, ez pont egy kulcstartó, 6 kroki foggal :)


Szóval csak saját szórakozásra ajánlom, és csak abban az esetben, ha nem baj, ha nem mindig azt kapod amit vársz 500ft-ért.

2017. nov. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!