Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Freddie mercury élete rossz...

Freddie mercury élete rossz volt vagy jó?

Figyelt kérdés
👨‍💻
2017. nov. 30. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt tőle kellene megkérdezni, de szerintem neki jó. Vélhetően élvezte, amit csinált, az éneklést biztosan.

De pl Michael Jackson élete kifejezetten szar volt, pedig ő is tudott énekelni, és még táncolni is.

2017. nov. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer egy interjúban megkérdezték tőle, ha újra kezdené, mit csinálna másképp, erre ő azt mondta semmit nem bán, tehát ugyanúgy élne. Ezek szerint ő jónak ítélte meg a saját életét.


Sok szempontból lehetne vesézni, én a zenei tehetségét tisztelettel és rajongással elismerem, igazán maradandót alkotott. A magánéletét hogyan élte, azt pedig nincs jogom megítélni, inkább csak más véleményem van, de nem lehet feketén-fehéren azt állítani, hogy egyértelműen rossz, vagy jó. Mindannyiunk életében is keveredik a kettő, persze az nem mindegy, hogy összességében milyenekké válunk.

2017. nov. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem az élete jó volt csak elkapta a HÍV vírust és korábban meghalt R.I.P
2017. dec. 1. 07:29
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen jó.

Szerette, amit csinált.

Sok jó ember vette körül-bár sokakban csalódott is.

Több milliárdot elvásárolt.

Megismerte az igaz szerelmet is Jim Hutton mellett.

Családra sose vágyott, így ez se volt negatív az életében. Imádta a macskáit és a kertjét.

A szüleivel bár tartózkodó volt-de jó volt a kapcsolatuk.

Szakmailag mindent elért, istenként tisztelték.

Voltak dolgok akik bántották, de SOHA SOHA nem panaszkodott. 1x sem...

Szerintem összességében jó.

2017. dec. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Züm-züm ***** válasza:
Sejtésem szerint, ő nagyon élvezte, és nem unatkozott, egy percig sem.
2020. okt. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!