Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek mi szép egy lányban?

Fiúk! Nektek mi szép egy lányban?

Figyelt kérdés

Főleg 14-17 éves fiúk válaszára vagyok kíváncsi de nem baj ha kicsit idősebb vagy

Köszönöm a válaszokat 😄



2017. dec. 2. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Én, de utána mindig kiveszem.:)
2017. dec. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 csatrad ***** válasza:
a szep azt jelenti, hogy erdeklodes nelkul IS tetszik. tehat ha ramutatnak valamire, hogy mi az mar nem szepseg miatt tetszik, hanem vagybol, vonzonak szamit.
2017. dec. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Sok minden lehet szép... Lehetnek a hülye szokásai is szépek. Ahogy röhög. Ahogy mosolyog. Ahogy néz téged... Ahogy táncol.. sok minden megfoghat benne. Lehet gyönyörű a személyisége. Természetem ellenére a csendesebb lányok is megfognak. Akiknek pl. általánosban, osztályban csak 6 barátnője volt, a többivel nem jött ki jól... De azzal a 6tal mindent megtudtak beszélni.. magyarán az is tetszik ha valaki kicsit félénkebb de utána ahogy làtja,hogy nem kihasználom, értelmes srác vagyok elmond nekem mindent..megbízik bennem.

Most egy lányt írtam körül.. nekem ezek a szép dolgok amik megfognak egy lànyban.. meg persze még ezer dolog. A kisugárzása, hobbijai, haja, teste stb...nagyon sok minden számít. De jelenleg ezek maradtak meg bennem a legjobban. Ez az én véleményem.

15f

2017. dec. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!