Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan gyűjtsek/keressek egy...

Hogyan gyűjtsek/keressek egy jobb kocsira pénzt? (22F)

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy gyors leírás a pénzügyi helyzetemről:

minimálbér-ért dolgozom havi 270 Eróért. S ebből a fizetésből lehetetlen összerakni egy autó árát.

szóval hol találhatnék olyan állást(akár külföldön), ahol hónapok alatt egy 5-6000 Eurót megkereshetnék.

Sajnos nincsen semmilyen hasznos végzettségem csak egy víz szerelő. XD


A válaszokat előre is köszönöm.



2017. dec. 2. 21:19
 1/3 gothicfan válasza:
100%
Helyedben vizsszerelőként próbálkoznek, mi most éítkeztunk és alig lehetett találni szakembreket(vízszerelőt is.. több hét mire hajlandóak kijönni).. Szóval próbálj megrendeléseket, szerezni és jól dolgozni, hogy megismerjenek és tovább ajánjanak másoknak..
2017. dec. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mint az első hozzászóló mondta, ott a vízszerelő szakmád, keresik őket, kevés van belőlük. Vagy ha még úgy gondolod, kamionozol mondjuk külföldön, de nem kapsz ott sem 5.000-6.000€-t inkább 2.000.2.500€-t talán Svájcban a 3.000€-t is elérheti a fizetés vagy akár többet is. Én a Német-Osztrák árakat mondtam, Svájcban a pontos árakat nem tudom, de többet kapsz, mint a Német-Osztrák fizetés.
2018. ápr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Morzsi007 ***** válasza:
56%

Az a baj, hogy a legtöbb fiatal hónapok alatt akar 5-6000€-t megkeresni. Még ha van is ilyen lehetôség, ott azért valamit le is kell tenni az asztalra. Na mindegy...

Én ennyi idős voltam, mikor hitelre vettem a 206-os pözsót 2004-ben, ami, akkor 5 éves volt. Sajnos máshogy nem ment. Akkos 150E körül kerestem és nem volt könnyű az első 2 év. Ha esetleg mégis összejön egy autóvásárlás, vedd figyelembe, hogy vannak plusz költségek, ami nem kevés, főleg egy idősebb autóná, több kopóalkatrészt kell cserélni. Teljesítményadó, biztosítás, műszakivizsga 2 évente, olajcsere évente. Próbálj meg elhelyezkedni jobb helyen, több pénzért, fiatal vagy, lehetőségek szerintem vannak, akár itthon, vagy esetleg külföldön.

2019. jún. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!