Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szilveszterkor buli?

Szilveszterkor buli?

Figyelt kérdés
Sziasztok,van egy 15 éves lányom,aki szeretne elmenni egy házibuliba szilveszterkor.A barátai kibérelnek egy házat és ott lenne lehetőség aludni,de ha nem egyezek bele azt kérte akkor 5-ig ha mehessen el. Alkohol lenne,de ő nem szokott inni,társaság egy részét ismerem. Engedtem el már máskor is,de ez mégis szilveszter. Jól teszem ha elengedem?

2017. dec. 3. 17:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Bár nekem még nincs gyerekem, és csak "tapasztalatlan kis 19 éves" vagyok, de ha eddig elengedte, szerintem ne a szilveszter miatt fogja vissza. Főleg, ha tudja, hogy a lánya nem szokott alkoholt inni és még a társaságból is ismer barátokat.

Engem a szüleim elengedtek anno 16 évesen egy olyan buliba, ahol senkit sem ismertek, és tudták, hogy lesz alkohol is. Jól be is rúgtam, azóta sem merek meginni többet két sörnél. :D

2017. dec. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!