Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon ciki egyedül színházba...

Nagyon ciki egyedül színházba menni? 14/L

Figyelt kérdés

Nagyon régen voltam színházban, szinte már nem is emlékszem, hogy mennek a dolgok.

Nemrég kaptam egy jegyet és egyedül kell mennem.Szerintetek nagyon ciki lesz egyedül?

Milyen öltözetben mejnek(Lili bárónő c. operett)?



2017. dec. 3. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem ciki egyáltalán.

Öltözetet illetően...

Miniszoknya azért nem színházba való. Se haspóló. De szerintem ezt te is tudod. :D

Valami elegánsabb egyberuha vagy blúz+sötétszínű nadrág szerintem jó lesz valami szép cipővel.

2017. dec. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ott már nem leszel egyedül. Ha közösségi közlekedéssel mész, akkor az úton sem.

Az is lehet, hogy találkozol ismerőssel.

De, végül is csak szünetekben számít, hogy tudsz-e beszélgetni valakivel. Megállsz, nézelődsz. Akik társsal mennek, egymással lesznek elfoglalva.

Biztosan nem azt fogják nézni, hogy egyedül vagy-e. Az is lehetne, hogy azért állsz ott, mert a partnered a büfénél van, és várod, hogy hozzon valamilyen üdítőt.


Nem szükséges nagyestélyi, különleges ékszer. Ahogyan már szerepel válaszban, ünnepélyesebben öltözz. De, ne csodálkozz, ha lesznek akár farmerben is.


A kérdés kiírását tekintsd határnak, amitől fogva nem foglalkozol azzal, hogy egyedül mész. Várd izgalommal az előadást, élvezd, tapsolj, érezd jól magad!

2017. dec. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!