Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan anyuka aki egy év...

Van olyan anyuka aki egy év alatti gyerekkel költözött haza külföldről véglegesen egyedül apuka nélkül?

Figyelt kérdés
Most léptem meg ezt a kisbabámmal és rettentően el vagyok keseredve..a gyerek apja nem is nagyon keresi..Tudom hogy pici még,de érdeklődhetne üzenetben is..Van aki ilyen cipőben járt?Később ha úgy alakul lehet normális viszonya az apjával?dióhéjban annyi hogy nem ment ez a kapcsolat..Volt testi és lelki bántalmazása irányomba.Rengeteg vita..Nem akartam kitenni ennek a gyerekem..Nem akartam hogy a veszekedést hallgassa és alig látta az apját Mert sosem volt otthon..Nem foglalkozott vele csak napi fèl óràt kb..Pedig ő mindig mászott hozzá,mosolygott és mindig sirt mikor elment..Nagyon nehéz ez most nekem..Nem akrtam elszakitani az apjától..Nem váltunk el haraggal mert nem akartam..Nem is akarom nyilvàn később se szídni neki az apját aki egyébként annyit sem mondott hogy ne menjünk..Tudom minden két emberen múlik,én rengeteget próbáltam javítani,ő csak igérte és maximum egy hétig tudta a változását mutatni,majd megint ugyanolyan volt..Sokáig vártam..nem akartam tönkretennia gyerekem..

2017. dec. 3. 20:05
 1/1 anonim válasza:
Nem tetted tönkre a gyereket, sőt pont hogy jót tettél vele. Inkább örülhet a gyerek, hogy az apját nem ismeri. Ne haragudj, de ezt gondolom. Hiszen eddig sem foglalkozott vele, akkor nem változott semmi. Jobb ha egy gyereknek nincs apja, mint hogy szar apja legyen. A gyerekeddel a legjobbat tetted hogy eljöttetek.
2018. szept. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!