Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha tesi van és...

Mit csináljak ha tesi van és én nem szeretnét bugyit viselni?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy ha öltözök meglátja a többi lány hogy nincs rajtam bugyi.

Szerintetek akkor tesi után vegyem le a bugyimat a vécécében?

Normális válaszokat kérek!


2017. dec. 3. 21:35
 1/9 A kérdező kommentje:
*vécében
2017. dec. 3. 21:37
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem értem, mi bajod a bugyival?
2017. dec. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Vedd le, futkározzon szabadon, szellőzzön a kis bundás nyuszi.
2017. dec. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
:DD
2017. dec. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Leveheted. De akkor olyan cucc legyen rajtad amin nem szurjak ki. De miért akarod lehúzni?
2017. dec. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Első válaszoló sokkal kényelmesebben érzem magam bugyi nélkül
2017. dec. 3. 22:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Értem. Hát én pl pont ezért cseréltem le a tangákat francia bugyira, mert szerintem borzasztó kényelmetlen, pláne ha az ember sportol valamit. Meg nem is higiénikus.
2017. dec. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én sem szoktam bugyit tesin hordani. Nálunk fél osztály nem hord bugyit tesin.Az öltözőben simán levesszük. A dressz alatt tök kényelmetlen.
2017. dec. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én mindig levettem mások előtt a bugyimat, mármint lányok közt mert én úgy lettem nevelve alapból hogy lányok közt nincs szégyellni valóm. meg én alapból nudista vagyok, már kisgyerek korom óta vittek a szüleim ilyen nudizós helyekre, és most 18 évesen is eljárkálok velük, vagy a barátommal, de annyira nem jellemző rám.

Én mindig levetkőzök teljesen meztelenre, sportmelltartót veszek aztán úgy bugyi nélkül fel a dresszt. Ha megvan a havim akkor marad a bugyi és akkor csak kisnadrágot veszek fel aztán akkor pólót szoktam felvenni és nem dresszt.

Nem kötelező nálunk a dressz, általánosba ahova jártam ott nagyon kötelező volt, nagyon komolyan vették, és hordani kellett és annyira megszoktam már hogy gimibe amikor kezdtem a tesit és pólóba, meg nadrágba szinte kényelmetlenül éreztem abba magam. Akkor eleinte csak alá vettem a dresszt, aztán mivel más-más osztálytársnőim is elővették a dresszeiket főleg hidegebb időkben vették fel a tesiruhájuk alá akkor én is bátrabban hordtam. Akkoriban egy új lány is jött hozzánk aki például csak dresszben tesizett, persze vett rá kisnadrágot, de ha meleg volt azt sem vett fel, és a mai napig úgy tesizik a fiúk legnagyobb örömére. Persze így eléggé ribisnek tűnik, rohadtul nem olyan csaj ő, ráadásul keményen beszól ha valaki bepróbálkozik nála.

2017. dec. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!