Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Telekom husegido alatti...

Telekom husegido alatti szerzodesbontas?

Figyelt kérdés
Felakarom bontani a szerzidest azok az egyeb koltsegek miatt amiket nem ertek hogy hogyan keletkezhetnek ha nem is hasznalom szinte! Bementem es azt mo dtak egyben kell kipengetni a kodbert. az ugyfelkezelo telefonba reszletrol beszelt nekem. akkor most? mi van akkor ha teszek ra nem fizetek? egyszer elkezdenek tiltani a fizumbol az biztos. de en addig nem mennek el. nekem az a lenyeg h lezarjak es befizetem elore meghatarozott reszletekben! a segito valaszokat elore is koszonom! az ekezetek es a lehetseges helyesirasi hibakert pedig elnezest kerek a nyelvtan kommandosoktol! :D

2017. dec. 4. 03:14
 1/2 anonim ***** válasza:
A kötbért általában egyben kell kifizetni, nem részletre. Ha nem fizetsz, egyszercsak kopogtat a végrehajtó, és nem mellesleg a fizetendő összeg a többszörösére fog nőni, mert jönnek rá a kamatok és a végrehajtó nem kevés költsége.
2017. dec. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azota egyik kilegamrol kiderult h o vegig ment ezen. 1 evig tartott amig megallapodtak. 25 ezer ft fennmaradt tartozasa volt. mire minden kotbert raadtak meg ugye nem szolt h mivan igy az a 3 honap amit amugy ia elnez a szolgaltato rajottek majd most 270e ft ba allt meg. motber meg minden egyeb mokuskodas. havi 21ezerrel torleszti. azt mondja a vegrehajto nem jott mert folyamatosan kontaktba voltak es megegyeztek. de nekem nincs amit elvigyenek! nekem a nevemen nincs semmi... felesegem nincs albiban elek itt mindsn a tulaj neven van. ami meg a mienk az meg parom neven van. a gyerek zenelo csigabigakat meg ha elviszik meg en fizetek erte :D a lenyeg h megint es sokadjara tizenezrekkel ugrik meg a szamlam. es meg magyarazzak h azert mert az alkalmazas a legfrisssbbet is mutatja amit be se kel fizetniiii na de hiaba fizettem be elozo honapbN azokat a teteleket fullra akkor ia egy havi ott marad amirol kovi honapig kuldenek allitolag 2 ertesitot amibol rendszerint 1 talal meg de a kettot felszamoljak... mindekozben a halozaton beluli telefonalas is nehezkes mert gyakran megazakad a vonal...az otthon csomagjuk ia hasonloan kaosz volt azt felrugtam veluk es megtudtam ervelni itt meg eddig nem jott ossze.
2017. dec. 5. 02:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!