Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért érzem úgy, hogy nincs...

Miért érzem úgy, hogy nincs helyem sehol? Miért unom az unom az életem?

Figyelt kérdés

Minden napom ugyan olyan... Elmegyek suliba, hazajövök, bekapcsolom a gépet, s néha akár hajnalokig gépezem, aztán elalszom és amint felébredek, kezdődik minden előről. Barátaim hát... Már én magam sem tudom, hogy mondhatom-e azoknak. Mióta új suliba járok, nem igazán vannak barátaim. Ebbe az is beleszámíthat, hogy én szerintem egy érettebb vagyok. Nem értem a vicceiket, s ők sem az enyémeket. Na mindegy... Lényeg a lényeg, hogy minden egyes nap ugyan úgy unatkozom, s mondhatni, hogy szinte soha nem tanulok... Egyszerűen elmegy a kedvem mindentől, avagy megunom. A gépet is nagyon unom már, de nem tudok mást csinálni...

Hát körülbelül ennyi röviden magamról. 15/F



2017. dec. 4. 06:59
 1/1 Bihar Valatonon ***** válasza:
....és azt majd hogy fogod unni, ha gyárba kell dolgozni, és akkor is minden nap teljes egyforma lesz..... :)Nem fogják megmondani mások hogyan élj, mert nem is tudják megmondani....tanulj meg élni....főleg, hogy még gyerek vagy
2017. dec. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!