Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyarországon lehet gyógynövé...

Magyarországon lehet gyógynövényekből, virágokból álló, pipa vagy cigaretta dohányát helyettesítő keverékeket, angolul úgynevezett smoking blend-et kapni?

Figyelt kérdés

Valaki ismer ilyesmi terméket, vagy rendelni kell külföldről, amennyiben venni szeretnénk? Utánanéztem, nem igazán találtam magyar weboldalakon semmi hasonlót, így gondoltam rákérdezek itt is, hátha.

Ha pedig rendelni kellene, akkor mondjuk hogyha innen: [link] rendelnék, akadna gond ezzel a szállítás során, esetleg tartalmaz olyan gyógynövényeket, melyek itthon valamiért nem tarthatóak vagy fogyaszthatóak?

Köszönön a válaszokat előre is!



2017. dec. 4. 20:22
1 2
 1/12 anonim válasza:
Cigar tower ( A Kempinski hotel Deák Bécsi u.sarkon...)
2017. dec. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Éppen erre keresek én is választ!


1.: milyen gyógynövények vannak benne?

2017. dec. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Annak az oldanak (BearBlend) a termékeit átnéztem, aminek a linkjét a kérdésbe raktam. A növények többsége, amit tartalmaz, átlagosak. A weboldaukon ki is listázták őket. Körömvirág, macskamenta, levendula, borsmenta, vörösáfonyalevél, rózsaszirom, vanília virág.

Ezek nyilván teljesen legálisan kaphatók és fogyaszthatók mindenhol. Vannak viszont olyan összetevői is, amik ugyan amerikában teljesen legálisak, itthon nem lennék ebben biztos. Sorolom: damiana, lobélia, fekete üröm, ökörfarokkóró, golgotavirág, medveszőlő.

Azt tudom, hogy valahol azt állították, a damiana ugyan minden európai országban szabadon fogyasztható, itthon csakis botaniakai célokra lehet használni.

Ez az összes összetevő, de eddig nem jutottam sokra azzal, hogy kiderítsem, mi történne ha rendelnék.

2017. dec. 26. 10:56
 4/12 anonim ***** válasza:
Van a Belvárosban fizikai boltjuk is. Szerintem az ünnepek után be sétálok, kérek egy ilyen keveréket, kifizetem készpénzzel, aztán majd elmesélem, hogy mi történt.
2017. dec. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Vagyis nem a be linkelt cég boltja hanem a Szivartorony ami szintén árul biocigit,igaz hogy annak meg nem találom a pontos összetevőit...


Ha velük nem boldogulok, az is lehet hogy ők segítenek a rendelésben.

2017. dec. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szivartorony: lásd 1. válasz
2017. dec. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Az még szerintem lényeges, hogy mit is értenek biocigi alatt. Érthetik csupán azt is, hogy a burley vagy virginia dohány, amiből van, organikus, vagy bio farmon termett és száradt.

Én viszont most kifejezetten azt a fajta cigarettát keresem, aminek angolul herbal cigarette a neve, tehát gyógynövényes cigaretta szó szerinti fordításban.

Azt is szeretném kiemelni, hogy én NEM a herbál néven terjedő szintetikus kannabisz, vagy természetes hallucinogén drogokról beszélek, hanem egy természetesebb dohány-alternatíváról.

2017. dec. 27. 10:12
 8/12 A kérdező kommentje:

A BearBlend cégnek írtam egy emailt, melyben megkérdeztem, hogy szállítottak-e már magyarországra, amire azt a választ kaptam, hogy már nagyon sok, vagy minden európai országba küldtek csomagot gond nélkül, ide még nem.

Ez bizonyára a damiana miatt van.

2017. dec. 27. 10:15
 9/12 anonim ***** válasza:
És mi van, ha valamelyik szomszédos országba küldetjük, és érte megyünk? Mondjuk egy komarnoi postán vesszük fel, egy Zlaty Bazantozás előtt útközben?
2017. dec. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én mindenesetre a szivartoronyban ezeket is megkérdezem
2017. dec. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!