Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy Dramione fanfiction-t...

Csillsz222 kérdése:

Egy Dramione fanfiction-t keresek amit még régebben olvastam, de nem emlékszem a címére?

Figyelt kérdés
Még régebben olvastam Mernegőn egy Dramionés sztorit, amiben hetedikesek voltak, és Hermione fogadott hogy elhódítja Dracot és utánna dobja. És a végen pedig kiderül hogy Draco megtudta hogy mit tervez Hermoine, így ő használta ki Hermionet mert fordítva történt és Hermione lett szermeles Dracoba. Draco lefektette és tudtta az egész sulival úgyhogy a Nagyterembe mindenhol azok a kepek voltak amikor is lefeküdtek. Bocsi hogy hosszan vagy érthetettlenül írtam volna le. Ezer hála ha megtudttok dobni a címével esetleg egy linkkel. További szép napot!
2017. dec. 6. 21:22
 1/1 anonim válasza:
Szia! Nem tudom jóra gondolok-e , de szerintem merengőn az : Ismered az ellenséged? beru-tól. Bocsi ha nem az, amit te kérdeztél, de ez jutott eszembe.
2019. febr. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!