Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért kell egy biztonságossági...

Kókuszlány kérdése:

Miért kell egy biztonságossági ajtót félévente karbantartani?

Figyelt kérdés
Most készülünk bejárati ajtót csináltatni.A Danubius ablak Kftől kaptunk egy árajánlatot.A szerződés mintát elküldték emalben .Abban az szerepel hogy 15 év garanciát vállalnak de cserébe félévente karbantartásra kijönnek,Ami ingyenes csak a kiszállításért kérnek el 5000 Ftot. Nem igazán értem mi szükséges egy ajtón félévente karbantartani.

#műanyag #ajtó #karbantartás #Danubius #bejáratajtó #biztonságossági #félévente
2017. dec. 7. 07:20
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Miért nem tőlük kérdezed meg? Nem mered?!


15 év elég hosszú idő, és ha komoly garanciát vársz (tehát nem azt, hogy majd ha gond van, lepattintanak), akkor a cégnek rendszeresen meg kell arról győződnie, hogy a termék rendeltetésszerűen van használva, illetve nem jelentkeznek rajta olyan, gyártásból vagy beszerelésből adódó hibák, amik később komoly gondot okozhatnának.


Mivel te nem tudod ezeket az ellenőrzéseket elvégezni, nekik kell.

2017. dec. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gondolom megnézik, hogy lóg-e, ha kell állítanak a zsanéron,beolajozzák a zsanérokat, zárakat.


80e lehet venni normálisabb minőségű alsó kategóriás biztonsági ajtót, 8 évnyi szervíz árából tudsz venni egy új ajtót, ezért szerintem felesleges a garanciát ogénybe venni

2017. dec. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Tehát a vételáron felül csak évi 10.000 forint kifizetésekor vállalják a garanciát? Nem hangzik túl tisztességesnek. Keress rá a neten a cég nevére, én találtam néhány igen érdekes véleményt róluk...
2017. dec. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!