Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezen konfigon menne az Outlast...

Ezen konfigon menne az Outlast 1 low graffon, vagy talán mediumon?

Figyelt kérdés

i3-7100 kaby lake 3,9 ghz 2 mag 4 szál

8 gb 2400 mhz ddr 4

gtx 1050 ti 4 gb gddr5

1080x1920 fhs monitor


Full-hd ba tolnám , de ha nem akk lejjebb vehetem a felbontást, csak menne-e az a kérdésem.



2017. dec. 7. 16:27
 1/3 A kérdező kommentje:
fhd monitor sry, elírás xd..
2017. dec. 7. 16:28
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez egy 2013-as jatek, szerintem ha 4K-t tamogatna, azt is siman vinne a geped. A minimumkovetelmenyei 2.2GHz, 2 mag, 2G RAM, meg egy 512MB-os GeForce 9800, aminek a te geped kb. a 8-10-szereset teljesiti.
2017. dec. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ahh uristen koszonom, csak vidit neztem as grafikaja alapjan elég jó nak tunt, még jó hogy ilyen picit a épigénye. Köszönöm.


Ha már kiderult, hogy ilyen jó a gépem, leírnád, hogy milyen játékokkal tudnék még játszani ezen?

GTA V?

Pubg esetleg szóba jöhet? Vagy nem tudom, ilyen újjabbakra gondooltam, de lehet, hogy annyira azért nem jó a konfig.

2017. dec. 7. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!