Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Puskáztam, elbuktam. ? :?

Puskáztam, elbuktam. ? :?

Figyelt kérdés

az a helyzet állt elő ,hogy egy dolgozat előtti este nem éreztem jól magam,de másnap dogát kellett írnom,puskázásra kényszerültem pár dolgot leirni,kémiából.

de lebuktam,most először,és.....:( :(

nagyon el vagyok keseredve,hogy elbuktam

a tanárral sem vagyok jóban....igazából szoros kapcsolatot egyikkel sem táplálok..valahogy itthon sem mennek olyan jól a dolgaim..én olyasfajta gyerek vagyok akinek végül is nem nagyon sikerül semmi.Az egész osztály puskázott,mindenki,,de a tanár komolyan vak,persze engem észre vesz.és elveszi a dolgozatom...de miért pont én,,,miért pont én....miért csak velem történik ez....nemrég halt meg az állatom is..miatta is teljesen el vagyok keseredve. Nem azzal van a baj ,hogy egyest kapok ,hanem hogy végleg elástam magam a tanár szemében..ha egyszer hibázol ,csak azt fogják gondolni hogy semmirekellő vagy,és a legrosszabb,hogy édesapámnak mit mondok..most is a sirás kerülget. ....

Én,velem történik ez,,pont velem,nem vert meg eléggé így sem az élet,anyám sem él már velünk,ő is elhagyott,az állatok is halnak és a családtagjaim is (1)

És akkor mindenki azt a rizsát nyomja ,hogy az ének tanárnak meghalt a testvére mert felrobbant a háza...

az ő gondjával mindenki foglalkozik..az enyémmel senki...azt hiszik ,hogy csak nekik rossz,,nagy FASZT azt.

és akkor én most ezzel elbuktam mint gyerek,,,eláshatom magam a tanár szemében,apa is csalódni fog...persze a gazdag osztálytársaim meg csak röhögnek a markukba.

Ti is voltatok hasonló helyzetben?Hogy tudnák javítani?



2017. dec. 8. 20:08
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
ami a sírás kerülget után van az már nem tartozik oda,,azt hagyjátok
2017. dec. 8. 20:11
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ástad el magad végleg, ez butaság! Majd legközelebb felkészülsz rendesen, meg az órákon is legyél aktív, és akkor a tanár is látni fogja, hogy csak rossz passzban voltál, azért nem tanultál. Mindenkivel előfordulhat.
2017. dec. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Hát ....apám azt válaszolta . hogy

-ki nem szarja le majd kihavitod .csak ne bukj meg.2 5 os es jobban allsz mint voltal..asszed en nem kaptam 1 est. Tolem is vettek mar el a dolgozatot.en is voltam diak...azt is mondta hogy legkozelebb ügyesebben puskázzak es ne legyek béna.Nekem nagyon jo fej apam van amugy.csak nem szeretni ha lusta vagyok tanulni

2017. dec. 8. 23:07
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Na látod, mondtam, hogy még nincs itt a világ vége. Így is kellesz apádnak, nem hirdetett meg a Vaterán.
2017. dec. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
36%
Ne hagyd, hogy apád lehúzzon a saját szintjére erkölcsileg! Ne ügyesebben próbálj puskázni máskor, hanem ne puskázz! Ha odamész a tanárhoz, hogy bocsánatot kérj a puskázásért, és megígéred neki, hogy máskor nem fog előfordulni, akkor hamarabb helyreáll a bizalma irányodban.
2017. dec. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%
De. Puskazz csak nyugodtan. Azt is meg kell tanulni.
2017. dec. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

5 .nek irnam ..mit tudsz te apámról.....cö

A tanár kivételezik .Mindenki puskázott de a dolgozatot csam tőlem vették el.Tegnap ota tisztábban látom a dolgokat es rajottem hogy a tanar bekaphatja a fa**omat es biztos hogy nem kerek elnezest tole.Ez van .

2017. dec. 9. 22:47
 8/20 anonim ***** válasza:
50%

"puskázásra kényszerültem ... de lebuktam,most először,és.....:( :( nagyon el vagyok keseredve,hogy elbuktam ... Nem azzal van a baj ,hogy egyest kapok ,hanem hogy végleg elástam magam a tanár szemében ... és a legrosszabb,hogy édesapámnak mit mondok... és akkor én most ezzel elbuktam mint gyerek,,,eláshatom magam a tanár szemében,apa is csalódni fog...


apám azt válaszolta . hogy ... legkozelebb ügyesebben puskázzak"


Ennyit tudok apádról. De lehet, hogy félreértettelek, és nem is az a helyzet, hogy először puskáztál, hanem csak az, hogy először volt olyan, hogy le is buktál miatta. Hát akkor már eleve veled is vannak erkölcsileg bajok - de ez is apád nevelését, az ő értékrendjét mutatja...


Ha azt szeretnéd, hogy akár téged, akár édesapádat olyan "orvos" kezelje majd bármikor, aki csak úgy összepuskázta a jegyeit, akkor hajrá, puskázz csak te is. Én nem ilyen világban szeretnék élni. És nagyon remélem, hogy ha puskázással, magyarul csalással fogod elérni az életben azt, amit el fogsz érni, akkor sehogy se hoz veled össze az élet, mert nem szeretném, hogy engem is átverj, félrekezelj, szétbarmold a fürdőszobám burkolását, vagy bármiféleképpen bosszúságot/betegséget/anyagi kárt/stb. okozz.

2017. dec. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%
Senkit nem úgy kezel az orvos, hogy odaül egyből beteget gyógyítani az egyetem után. A puska arra kell, hogy meg legyen a tudat, meg tudod nézni. Egyébként meg a legtöbb munkakörben utána tudsz nézni a dolgoknak, amit meg fejből kell tudni, az a napi rutin része, és tök mindegy mennyi adatot magolsz be középiskolában. Mert puskázni csak adatokat tudsz.
2017. dec. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
66%

"A puska arra kell, hogy meg legyen a tudat, meg tudod nézni." - Ha megtanultad, amit meg kellett tanulni, akkor nincs szükség ilyesféle tudatmódosítóra.


"a legtöbb munkakörben utána tudsz nézni a dolgoknak" - Ez nem a puska analógiája, hanem azé, amikor használhatsz függvénytáblázatot, szótárat, térképet, stb. bizonyos feladatoknál.


Nem csak az a dolga a középiskolának, hogy tanítson, hanem az is, hogy erkölcsi tartásra neveljen - ha már otthonról nem ezt a példát látják sokan...

2017. dec. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!