Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire undorodsz a csámcsogá...

Mennyire undorodsz a csámcsogástól?

Figyelt kérdés
Meg a hasonló ocsmányságoktól.

2017. dec. 9. 07:40
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Annyira, hogy nem ülök egy asztalnál azzal aki így eszik. Ha a tv-ben hallom (ez most nagyon menő) akkor elkapcsolom. Borzasztó tahó dolognak tartom.
2017. dec. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon. A munkahelyen van egy ember, aki ha véletlenül abban az időpontban jön ebédelni, mint én, már állok is fel és végeztem. Nyitott szájjal eszik, hullik ki belőle a kaja, ráadásul "belefekszik" a tányérba, mint egy kutya - látványnak és hanghatásnak is elképesztő. Nem tudom, hogy lehet, hogy egy amúgy tanult, iskolázott embert hogy nem sóztak nyakon gyerekkorában és hogy ragadt bele ebbe, de elviselhetetlen.
2017. dec. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A sima csámcsogástól, ha nem egészségügyi oka van, hamar felmegy az agyvizem. Ha egészségügyi oka van, idegesít, de tűröm, mert tudom, hogy nem az illető tehet róla, enni meg muszáj. De másképp amint lehet, otthagyom az asztalt, vagy befogom a fülem, esetleg zenét kezdek hallgatni. Ha még közben beszél is az illető, remegek az idegtől, ha meg sokáig csinálja, elég határozottan tudtára adom, hogy jó lenne abbahagyni.
2017. dec. 19. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Gags ***** válasza:
100%
A napok óta rothadó, elgázolt rókatetem látványa nem kelt bennem akkora undort mint a csámcsogó ember közvetlen közelemben.
2017. dec. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A legundorítobb dolog.
2018. jan. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Unorito!!!!!!
2018. febr. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!