Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen 4 colos vagy max 4,3...

Milyen 4 colos vagy max 4,3 colos telefonok vannak manapság normális hardverrel Iphone-on kívül?

Figyelt kérdés

Szeretnék új telefont venni, de utálom ezeket a lapáttelefonokat, tehát egy kisebbet szeretnék, lehetőleg 4 col., max 4,3 colost. Viszont feltétel lenne, hogy normális hardverekkel rendelkezzen (pl. 2 GB RAM, normális processzor stb.).

Viszont sajnos az Iphone-on (5, SE) kívül nem találtam ilyet, viszont nekem az IOS nem jön be.


Tud esetleg valaki ilyen telefont?


2017. dec. 9. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen. 4.7" alatt csak butatelefonok vannak - oszinten szolva nem is nagyon van ertelme a 4"-os okostelonak.


Amit te szeretnel, tobb okbol sem igazan letezik: ekkora meretben az akkumulator is kis helyen kell hogy elferjen, tehat 'normalis' processzorral kapnal kb. 8 ora uzemidot, a memoria se fer bele (fizikailag), tarhelyre meg vegkepp nem marad semmi.

2017. dec. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor úgy mondom, hogy kb. az Iphone SE szintű hardverekkel rendelkező telefont keresek, csak Androidosat.


Az Iphone SE hardveresen teljesen megfelelne, csak nagyon nem szeretem az IOS-t.

2017. dec. 9. 23:37
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Lathatoan a nagy resze vagy smartwatch, vagy Europaban ismeretlen, Azsiaba, Indiaba vagy Afrikaba szant ultralow-end keszulek.

2017. dec. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!