Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért dob le a játék? Hogyan...

Miért dob le a játék? Hogyan tudok fejlődni cs go-ba?

Figyelt kérdés
Mikor megvettem a játékot akkor feldobott silver 4 be. Utána fél évet nem játszottam. Most meg elkezdtem játszani újra és belejöttem mert kb 50 órát gyakoroltam könnyedbe meg egyéb helyeken. Csak mikor versengőzök akkor mindig olyanokkal dob össze akik nem tudnak játszani és mindig vesztek. Kb kétszer annyi killem van mint a csapattársaimnak de ők mindíg elcseszik az egészet. És most silver 2 vagyok mert mindig olyanokkal dob össze.

2017. dec. 9. 20:40
 1/2 anonim válasza:
Szia! Én se vagyok profi, nova 4-ben vagyok , de adhatok pár tippet ami tőled függ , hogy elfogadod vagy nem.Sajnos gyakran megtörténik silver-ben, hogy olyanokkal dob össze aki most kezdte, és még nem tud jól játszani, ezért próbálj meg olyanokkal játszani akik Nova vagy Kala szint körűl mozognak. Elég csak egy barát aki magasabb rankban van, nem fontos az, hogy egy egész csapatod legyen, mert a kettőtök rankja alapján dob össze titeket másokkal. (értem azt enemy-re és a csapattársaidra is) Esetleg, ha van elég barátod akikkel szoktál néha játszani, akkor ajánlom azt, hogy ameddig nem jösz ki silver-ből velük játsz 5-ös (nem muszáj 5-ös lehet 4-es 3-mas) premade-et , mert velük tudsz kommunikálni, és akár egy jó csapatmunkát létrehozni. Ha mégsincs barátod akikkel így tudnál játszani , én szívesen játszok veled ha gondolod, csak írj egy privát üzenetet. Ha a válaszom nem volt elégséges itt van egy másik hasonló kérdés amire sokan válaszoltak : https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__.. .
2017. dec. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2017. dec. 9. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!