Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Új személyigazolványt igényelt...

Kovasky kérdése:

Új személyigazolványt igényeltem és a végén kaptam 1 borítékot amiben pinkód van azzal mit csináljak majd?

Figyelt kérdés
Ezt a borítékot amiben a pinkódom van azt majd vinnem kell vissza az okmányirodába mikor át veszem az új személyigazolványomat? Borítékot ki se bontsam addig úgy adjam majd vissza?

2017. dec. 11. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak egy papírt kaptál, amin szerepelt egy kód? Semmi kísérő szöveg nem volt hozzá?
2017. dec. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1 kártyának is kellett volna ott lenni.
2017. dec. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"...kaptam 1 borítékot amiben pinkód van..."

"Borítékot ki se bontsam...?"

Ha nem bontottad még ki, honnan tudod mi van (még) benne?

2017. dec. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mert nő elmondta hogy boritékban van a pinkód :D
2017. dec. 14. 15:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Az odáig oké.

De mivel azt nem mondta hogy csak az van (lesz) benne, más is van(lehet) abban a borítékban, ahogy az előttem szólók is említették. Önmagában egy PIN-kódot nem küldenek, értelmetlen dolog lenne...

2017. dec. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!