Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Halott mar valaki a Ceska...

Halott mar valaki a Ceska Postarol?

Figyelt kérdés

Rendeltem netrol,de csak akkor tudok utanvettel fizetni, ha oket valasztom csomagszallitokent.

Szombat reggel kaptam emailt, hogy atadtak a Ceskanak a csomagot. Na, a csomagkovetoje ennek a cegnek nem mukodik, berirom a szamokat , kereses , es kidob egy hiba oldalt.

Van valaminek veluk tapasztalata?



2017. dec. 12. 10:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Szegény miben halt meg? Beteg volt vagy baleset érte?

Ez a cseh állami posta. Nem te hibázol valamiben?

A cseh vagy angol felületed nézed? Elvileg mindegy lenne persze.

2017. dec. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

?? Ki miben halt meg?


Magyar oldaltol rendelek ..

2017. dec. 12. 10:23
 3/8 anonim ***** válasza:

A halott azt jelenti, hogy egykor volt élő már nem él.


A Cěsca pošta a cseh posta. Nem tudom, milyen magyar oldal az, amelyik ezzel szállíttat.

2017. dec. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ahogy elhangzott, ez a cseh állami posta. Ha az ő oldalukon nem működik a tracking, akkor a Magyar Posta weboldalán kell keresni, ugyanis a nyomon követhető küldemények bekerülnek egy nemzetközi adatbázisba, ahonnan a magyar oldalon keresztül is lekérdezhető az állapota. Sőt, ha megérkezik az országunkba, akkor kifejezetten innen érdemes tájékozódni. [link]
2017. dec. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Egy kisallat felszerelest es eledelt arusito oldal. Eleg nepszeru,talan az egyik legnagyobb, szoval nem atveres. Ismeroseim is rendeltek mar toluk, ezzel a Ceskaval. Csak nem ertem, minek hirdetik a csomagkovetes funkciot, ha nem mukodik. A rendelesi statuszt is meglehet nezni, 9-en adtak at a csomagot a posta szolgalatnak.

Es most addig varhatok olbe tett kezzel?

2017. dec. 12. 10:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy titkos lenne az oldal neve, vagy moderálnák, ha leírod, melyik ez.

Meglehetősen szokatlan, hogy egy magyar webáruház cseh állami céggel szállíttat.

Mást nem tudunk írni így, mint amit eddig írtunk.

2017. dec. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

zooplus.hu

Most nezem, ez nemzetkozi.

De ha magyarorszagrol rendelek , mert nem lehet valami ertelmes, akar magyar ceggel fuvarozni? Vagy lehet, hogy itt nincs raktaruk, csak iroda? Nem ertem.

Koszi az eddigi valaszokat!

2017. dec. 12. 10:48
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez egy német cég, müncheni székhellyel. DPD és Ceška pošta a szállítója.


Ezt nézted?

[link]


Jó helyre írod a számokat?

[link]

2017. dec. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!